Císařovna, Svět, Milenci

Obecně se budeme vracet k našim kořenům. Začneme také chápat, že patříme k přírodě a že je potřeba ji ochraňovat. Budeme mít tendence pomáhat, měnit. To je samozřejmě v pořádku, měli bychom dokonce začít co nejdříve. Zároveň se o

slovo přihlásí láska, budeme mít potřebu milovat a být milováni. Neměli bychom ale zapomínat na to, že je to pojem všeobecný, láska není jen vztah dvou lidí. Uvědomit si podstatu lásky, kde ji můžeme všude hledat, bude důležité. Karty tedy říkají - milujme a zachraňujme.

BERAN ( 21.3. - 20.4. )

Smrt

Změnami budete doslova žít, proto jim běžte naproti. Projeví se na všech úrovních, a pokud nejste na změny připraveni, osud se o ně postará sám. Ten, jak je známo, nehledá snadné cesty, ale vždy ty nejkratší. Je tedy lepší, když necháte vyšší energie, ať vás vedou. Bojovat s osudem nemá smysl, vždy vyhraje. Navíc tím jen vše prodloužíte.

BÝK ( 21.4. - 21.5. )

Viselec

Život s vámi sice může trochu zahýbat, ale jen proto, že to sami neděláte. Stabilitu najdete tak, že všechno, co nemůžete ovlivnit, necháte prostě být. Jednejte vždy jen v případě, že budete mít slovo. Vše se tak stane jednodušší a hlavně podstatně snesitelnější. Ostatně, složité si to děláme vždy jen my sami. Osud s námi má ty nejlepší úmysly.

BLÍŽENCI ( 22.5. - 21.6. )

Měsíc

Může se vám zdát, že vše se spiklo proti vám, nebo že se vás každý snaží obalamutit. Jde jen o úhel pohledu. Sáhněte si do svědomí, nepřemýšlíte o všem příliš? Proč se zabývat tím, co bude, jaký kdo je, kdo to s námi myslí dobře nebo špatně. Nadýchněte se a uvolněte. Snadněji pak poznáte nejen správné lidi, ale i chvíle. A najednou bude zcela jasno.

RAK ( 22.6. - 22.7. )

Vůz

Pozor na to, kam a jak rychle se ubíráte. Měli byste více přemýšlet, zda je nutné brát naprosto vše bez rozdílu. Ve velké škále nabídek se jistě objeví i ty, které nestojí ani za námahu. Poznáte je navíc docela snadno, když vaše hlava bude jasná a pozitivní. Pak nemůžete udělat žádnou chybu, navíc se můžete posunout o velký kus dopředu. Tak dobře vybírejte.

LEV ( 23.7. - 22.8. )

Císař

Ovládne vás sice nutnost vzdělávat se, ale ne vše v knihách najdete. Hledejte tedy ty nejlepší učitele, řiďte se při výběru intuicí. Povede vás a přistrčí vám do života ty správné lidi. Inteligence je sice hezká věc, ale podstatně důležitější je moudrost a znalosti získané životem. Navíc, výměna zkušeností se později ukáže k nezaplacení.

PANNA ( 23.8. - 22.9. )

Slunce

Měsíc bude prozářený, nakloněný prakticky všemu, co vás jen napadne. Využijte toho a snažte se vše, co jste rozdělali, dotáhnout do zdárného konce. Určete si priority a nebojte se klidně i trochu zariskovat. Máte možnost nejen udělat pořádný krok kupředu, ale zároveň si splnit životní sen. Hvězdy vám opravdu přejí, tak vzhůru do toho.

VÁHY ( 23.9. - 23.10. )

Poustevník

Měli byste více odpočívat a užívat si všeho, co máte. Není vhodná doba se hnát dopředu a zkoušet, co ještě lze tzv. utrhnout. Mohlo by to znamenat nejeden problém, ale předejít jim můžete klidem a rozvahou. Plánujte, využijte tohoto období pro načerpání nových sil a získání informací, které budete později potřebovat. Pozor na úrazy všeho druhu, nic prostě nepřehánějte.

ŠTÍR ( 24.10. - 22.11. )

Hvězda

Vnímejte vše, co se kolem vás bude dít. Hledání cesty se může jevit jako nesnadné, ale jen proto, že se špatně díváte. Neopomínejte i drobnosti, právě v nich budou jasné náznaky. Odpovědi na otázky také nepřijdou rovnou, ale v symbolech. Říká se - kdo hledá, najde. Tak to berte jako zajímavou hru, možnost odpoutat se od země a všeho, co vás tíží a brzdí.

STŘELEC ( 23.11. - 21.12. )

Velekněz

Máte svůj šťastný měsíc, ale měli byste se rozhlédnout i tam, kam se běžně nedíváte. Bdí nad vámi mocnosti, které pouhým okem nejsou vidět, ale ony vidí vás. Jsou navíc připravené pomoci a ukázat jasnou cestu. Pokud ještě přidáte i pokoru a poděkování, můžete se těšit na měsíc plný zázraků. Možná objevíte životní cestu, po níž jde kráčet bez překážek a problémů.

KOZOROH ( 22.12. - 20.1. )

Mírnost

Je na čase trochu zvolnit a zaujmout spíše roli pozorovatele. Nic vám neuteče a navíc můžete nasbírat spoustu zkušeností a informací, které později vyhodnotíte jako naprostý poklad. Pokud už bude potřeba udělat nějaký zásadní krok, poraďte se, nebojte se také zeptat sami sebe, zda právě tohle chcete. Vše chce svůj čas a prostor, na spěch ještě jistě dojde.

VODNÁŘ ( 21.1. - 20.2. )

Ďábel

Měli byste mít své emoce pod kontrolou. Ne vše si vykřičíte, ne vše se bude ubírat tak, jak vy chcete. Nutkáním vše řídit získáte jen pocit zoufalství, dost možná i deprese. Navíc, není to ani možné, tak proč se snažit měnit chod událostí. Vše má nějaký důvod a nějaký smysl, a to i tehdy, kdy se nic neděje tak, jak my chceme. Hledejte tedy hlavně klid a myslete pozitivně.

RYBY ( 21.2. - 20.3. )

Spravedlnost

Obecně máte potřebu soudit, a to hlavně proto, že jinak než okolí vidíte události, lidi, situace. Každý ale má ten svůj úhel pohledu. Podívejte se tedy občas také jiným směrem, možná objevíte skutečnosti, které vás překvapí. Získáte tak zcela jiný rozměr a dost možná i pohled na svět jako takový. Následovat bude úleva hlavně proto, že sejmete spoustu břemen.

(kuč)