Astrolog Richard Stříbrný k naladění týdne od 24. do 30. dubna uvedl: „Mezi nejvýznamnější mundánní konstelace těchto dní patří středeční novoluní ve znamení Býka doprovázené ohnivým trigonem mezi Merkurem s Uranem v Beranu a Saturnem ve Střelci, které přeje

zahajování nových, odvážných a přitom prakticky využitelných a ekonomicky úspěšných projektů. Díky tomu, že se v tomto a v příštím týdnu Merkur z pohledu geocentrického na své pouti ekliptikou zastavuje poblíž Uranu, lze očekávat, že světlo světa spatří převratně vědecké a technické objevy či vynálezy. O víkendu konečně Venuše přejde (od pátečních 15.13 hodin) do znamení Berana a uvolní se ze sevření Saturnu, což by mohlo oteplit klima v přírodě i v mezilidských vztazích. V tomto týdnu vytvoří retrográdní Jupiter pohybující se znamením Vah kvadraturu na svou pozici v horoskopu republiky ve znamení Raka. To je konstelace, za které lze předpokládat sporná rozhodnutí soudů českých i mezinárodních arbitráží, která vyženou z kapes peníze daňových poplatníků. Odhaleny mohou být další případy korupce či neetického jednání významných osobností.“

Bližší náhled

Pondělí: Slunce v Býku je v opozici na svou pozici v horoskopu republiky ve Štíru a Merkur tranzituje v opozici na Venuši republiky, tedy mohou přijít rozmíšky jak uvnitř vládnoucí koalice, tak ataky opozice na vládnoucí garnituru.

Úterý až čtvrtek: Z astrologického hlediska jsou tyto dny ideální pro zahajování nových a odvážných, zároveň však ekonomicky úspěšných, projektů.

Pátek až neděle: V pátek a v sobotu bude panovat na našich cestách pravděpodobně dopravní chaos, pozor na zvýšené riziko setkání se zfetovanými či s podnapilými účastníky silničního provozu. Lupiči mohou trhat rekordy, majetek spořádaných občanů jim nedá spát (tranzitující Slunce v kvadrátu s Neptunem republiky).

(nam)

Kontakt: Richard Stříbrný - www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139259
DnesDnes78
VčeraVčera337
Tento týdenTento týden78
Tento měsícTento měsíc3104

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice