Pátek 21. 4. – svátek slaví Alexandra

Toto jméno pochází z řeckého Alexandros, které se dá významově přeložit jako „ochránce mužů“. I takový význam může mít ženské jméno.

Co o jménu říká astroložka a numeroložka Daniela Hannah?

„Nese vibraci čísla

osm, která je čistě materialistická. Dívka s tímto jménem bude praktická, a pokud nebude zrozena v Beranu či Blížencích, bude i spořivá. Jakým životem začne, takovým se bude ubírat po celý život. Pro toto jméno je totiž velmi důležité dětství. Vládnou mu Mars a Uran spolu se Sluncem.

 

Sobota 22. 4. – svátek slaví Evženie

Ženské křestní jméno Evženie pochází z řečtiny. Je odvozeno z řeckého slova „eugenés“ s významem „urozený, vznešený, z dobrého rodu“.

Daniela Hannah upozorňuje: „Jméno znamená pohyb, neutuchající aktivitu, neposednost, humor až komediantství, dalo by se říci. Ženy Evženie tak budou nadšené cestovatelky, sportovkyně, které se lehce vyrovnají se životními překážkami. Ale těch se jim do života obvykle moc nepřiplete. Své potomky vychovávají rovněž ve sportovním duchu, ať už chtějí, nebo ne. Kromě znamení Býka a Kozoroha je jméno vhodné pro všechna znamení. V Býku a Kozorohu je totiž obecně větší netrpělivost, roste pocit, že vše jde pomaleji, což Evženie neurotizuje. Jméno provází Jupiter, Merkur, Slunce a znovu Jupiter.“

 

Neděle 23. 4. – svátek slaví Vojtěch

Tohle křestní jméno má ryze slovanský původ. Je složeno ze dvou slov. Prvním je polský výraz „woj” s významem „vojna, válka”, druhým je „ciech” s významem „radost”. Jméno se tak překládá jako „radost z války, radost z boje” nebo také „radostný válečník, posila”, případně „útěcha vojska”.

Daniela Hannah varuje: „Jméno má nešťastnou vibraci čísla 29 a karmickou zátěž. Mužům s tímto jménem se vždy v životě něco zvrtne, a tak jen pracují a pracují. Číslo 29 se podobá kovové kouli na noze. Jméno je sice české, tradiční, ale nebezpečné. Nedoporučuji ho v žádném znamení.“

(cul)

Kontakt: Daniela Hannah – www.astrokarty.cz

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139907
DnesDnes60
VčeraVčera223
Tento týdenTento týden1351
Tento měsícTento měsíc1837

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice