Podle Číňanů princip feng shui může v životě ovlivnit úplně všechno. Zdraví, peníze, práci, vztahy… Pomáhá vytvořit takovou atmosféru, která posiluje tok životodárné energie a probouzí v člověku nové síly. Patříte mezi ty, kteří si s blížícím jarem uvědomují, jak jim

schází láska, postrádají harmonické partnerství, chtěli by prožívat  opravdový vztah? Zkuste lásce trochu pomoct. Co radí specialisté na feng shui?
Skončete s minulostí
Jestliže se vám nedaří poznat partnera prostřednictvím internetu, seznamovací agentury, možná je to tím, že jste stále „zaháčkovaní“ ve starém vztahu. V prvé řadě se musíte osvobodit od všeho, co vám minulý vztah jakkoli připomíná. Zbavte se nutkavých myšlenek, přestaňte přemýšlet o tom, proč k rozchodu došlo, kdo na něm měl z dvojice větší vinu. Vyhoďte všechno, co by mohlo vaši dřívější lásku nějak připomínat, ať už jde o fotografie, dárky nebo různé předměty a podobně.
Koho hledáte?
Měli byste si ujasnit, jakého partnera hledáte, koho si vedle sebe vlastně představujete. Jeho přivolání můžete urychlit, jestliže si napíšete na papír seznam jeho charakterových vlastností. Stejně důležité je připravit pro nového partnera prostor, i když zatím žádný objekt není na obzoru. Udělejte novému protějšku místo ve skříni, mějte v posteli dva polštáře a dvě přikrývky, určete mu místo u stolu.
Párové předměty
Oblast vztahů se nachází v ložnici, v nejvzdálenějším pravém rohu od dveří. Je to ideální místo pro nejrůznější dekorace. Jako pomůcky pro přivolání lásky se doporučují v páru použité předměty. Například dvě růže v jedné váze, svícen se dvěma svíčkami, figurky zvířat v páru, sochy symbolizující zamilovanou dvojici, něco, co se vám bude líbit.  
Provoňte si byt
Povzbudivé prostředí pro lásku, k posílení životní radosti a pohody napomohou éterické oleje, vonné směsi, svěží vůně. Harmonizující účinek dodá například vůně z pomerančů, růžového oleje, jehličnanů, jasmínu či levandule. Nezapomínejte na to, že vášeň, smyslnost a lásku posiluje element ohně. Ten je obsažen i v plameni svíček nebo v ohni, který plápolá v krbu.
Talismany lásky
Víte, který z talismanů se používá k ochraně a přivolání lásky? O botě nošené jako talisman na krku se říká, že zajistí nekonfliktní život. Nůžky na stříbrném či zlatém řetízku vás odstřihnou od smůly, komplikací a nepřízně osudu. Ametyst je považován za kámen svatého Valentina a věrné lásky. Do vztahu ženy a muže má vnášet stabilitu a rovnováhu, činit jejich život harmonickým.
Jak lásku posílit?
Po svém boku sice máte sympatický protějšek, ale někdy to mezi vámi pořádně vře, nebo byste rádi, aby vzájemná láska neskomírala, měla budoucnost? Zaměřte se na ložnici. Pokud působí chaoticky, nepořádně, nedaří se v ní milostným touhám a snům, ale spíš se v ní zabydluje stereotyp a nuda, zkuste místnost pořádně vygruntovat, zbavte se nepotřebných věcí, všeho, co do ložnice nepatří. K vytvoření harmonického prostředí přispějí i teplé tóny barev na stěnách. Také obrazy by měly vzbuzovat jen příjemné pocity, vzorky na záclonách, povlečení a na jiném bytovém textilu volte decentní. Pozor však na zrcadlo nad postelí. Mohlo by rozvášnit sexuální hrátky, ale hodí se spíš pro krátkodobou známost, náhodný flirt, pro dlouhodobý vztah může mít  zničující účinek.
(se)
DODATEK
Feng shui  znamená v překladu vítr a voda a jedná se o čínské umění uspořádat, harmonizovat a zlepšit vlastní okolí a uvést je ve správnou rovnováhu.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139109
DnesDnes125
VčeraVčera195
Tento týdenTento týden523
Tento měsícTento měsíc1608

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice