Beran – ochranný anděl Gabriel

Nenechte se zaskočit změnami, které mohou v měsíci dubnu přijít. Dostali jste do určitého stereotypu, jenž vás rozhodně neposune kupředu. A tak je pravděpodobné, že sám osud vnese do života více vzruchu, než tomu bylo doposud. Přijměte

novinky a nesnažte se jim bránit. Budou vám jen ku prospěchu.

 

Býk – ochranný anděl Rafael

Nebylo by pro vás nyní dobré, kdybyste o svých investicích nechali rozhodovat někoho jiného. Jen vy sami musíte vědět, jaké jsou vaše možnosti, kde s penězi šetřit a kde je naopak vynaložit, aby se vám v budoucnu vrátily. Máte-li dlouhodobé plány a investice, pak buďte s výdejem peněz v tomto období velice obezřetní.

 

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Dostanete možnost ukázat, co ve vás je, což může být i dost zavazující a svazující. Jednejte proto s klidem a rozmyslem, nebojte se trochu zariskovat. Můžete se spolehnout na své zkušenosti a vědomosti, proto není třeba podléhat panice. Využijte nabízené šance beze zbytku a postoupíte ve svém životě o značný kus kupředu.

 

Rak – ochranný anděl Michael

Každý jsme jiný, každý máme právo na svůj názor, byť by byl odlišný. Nezáleží tedy na tom, zda s vámi v něčem vaše drahá polovička souhlasí nebo nesouhlasí. Důležité je, abyste se s partnerem shodli v podstatných věcech a dokázali řešit i případné problémy. Se svými nejbližšími musíte vést dialog. Monolog z jedné či druhé strany nikam nevede.

 

Lev – ochranný anděl Uriel

Bude vás to táhnout do přírody, do jiných zemí, ale i vztahů. Neriskujte trvalé hodnoty, které máte, a pokuste se přebujelou fantazii trochu krotit. Vaši andělští ochránci vás varují, abyste neuváženým rozhodnutím neublížili svým blízkým, nebo si zbytečně nezkomplikovali život. Pokud ale máte delší dobu pocit stagnace, změny asi budou nutné.

 

Panna – ochranný anděl Azrael

Občas míváte tendence dát na první pohled, nechat se oslnit pozlátkem. Naštěstí si to uvědomujte a snažíte se vyvarovat ukvapených závěrů. Přesto by vám mohl někdo v tomto období pořádně zamotat hlavu a vyvést vás z rovnováhy. Tentokrát dejte především na rozum a buďte zdrženliví v soudech a závěrech.

 

Váhy – ochranný anděl Ariel

Nechte si fanfarónství pro ty, kteří nespadají do okruhu vašich blízkých. Do partnerského vztahu takové chování nepatří. Jen byste tím ubližovali člověku, který si to rozhodně nezaslouží. Pokud partnera teprve hledáte, dostanete nyní šanci potkat někoho zajímavého, jen musíte opatrně volit slova a dát si pozor na závazné sliby.

 

Štír – ochranný anděl Vasanta

Nebojte se nových výzev, energie máte dost a také nadšení vám nechybí. Vaši andělští ochránci vás povedou a podpoří vaše charisma, takže díky podmanivé výřečnosti můžete získat na svou stranu téměř každého ve vašem okolí. Využijte toho pro dobré věci, podělte se o úspěch s ostatními a nezapomeňte také na potřebné.

 

Střelec – ochranný anděl Ull

Zkuste si vybavit, kdy jste naposledy viděli rodiče nebo jim alespoň zatelefonovali. Oni vaše pracovní vytížení možná chápou, ale vy byste měli být těmi, kdo jim přináší radost a pocit důležitosti. Lásku potřebuje každý a není jí nikdy dost. To si řekněte vždy, když budete odkládat na neurčito návštěvu svých nejbližších.

 

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Možná se cítíte na vrcholu sil, to ale může být záležitost pouze dočasná, neboť jedete tzv. na plný plyn. A o doplňování energie u vás nemůže být vůbec řeč. Včas buď zmírněte tempo nebo zapracujte na pravidelné relaxaci. Jinak si vaše tělo razantně řekne o odpočinek. Uvědomte si, že všeho moc škodí a vy nejste žádný robot.

 

Vodnář – ochranný anděl Benten

Bude se vám dařit při nákupu i prodeji, zhodnotí se vaše investice z minulosti. Jen si dejte pozor na ukvapené obchody, které nemáte promyšlené nebo vám schází dostatek informací. Někdo vás může mít za nerozhodné váhavce, ale jde o vaši zodpovědnost. Nyní platí více než kdy jindy, že kdo si počká, ten se dočká.

 

Ryby – ochranný anděl Sila

Může vás ovládnout pocit, že váš život se neubírá směrem, kterým byste chtěli. Zamyslete se nad tím, proč tomu tak je a co je příčinou vašeho rozpoložení. Nenarušily se vaše vztahy k blízkým lidem? Naplňuje vás vaše práce? Ať dojdete k jakémukoli závěru, zbytečně se neukvapujte v radikálních změnách. A dejte jen na vlastní rozum.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141383
DnesDnes198
VčeraVčera252
Tento týdenTento týden1680
Tento měsícTento měsíc8061

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice