Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „V tomto týdnu budou i nadále převažovat chladné síly a skutečné teplé jaro by mělo z astrologického hlediska přijít až ve druhé půli příštího týdne (po 28.4.), kdy se Venuše konečně vymaní ze sevření Saturnu. Počasí i mezilidské vztahy v tomto týdnu budou

poněkud chladnější, doprovázené prudkými změnami nálad a silnými emocemi.“

Podrobnější náhled

Pondělí: Mezi mužským a ženským živlem to bude hodně jiskřit díky spojení mezi Marsem a Venuší. Slunce ve znamení Berana bude v harmonickém spojení s pánem času - se Saturnem - pohybujícím se ve znamení Střelce, což vytváří kvalitu času vhodnou pro navazování nových a potenciálně trvalých vztahů či pro oživování vztahů stávajících.

Úterý až čtvrtek: Luna se až do středy odpoledne (do 12.51 hodin) pohybuje chladným a zemským Kozorohem, pak přechází do vzdušného Vodnáře. Další změna se odehraje ve středu ve 23.27 hod, kdy Slunce opouští ohnivého Berana a přechází do zemského Býka. Následně se retrográdní Merkur ve čtvrtek v 19.37 hod vrací z Býka do Berana a v pátek pak ve 12.32 přechází Mars z Býka do Blíženců. Celé to vytváří vichr změn a výsledky téhle nepřehledné astrologické situace jsou stěží předvídatelné. Vztahy mezi jednotlivci i mezi státy budou podrobovány náročným zkouškám.

Pátek až neděle: Od pátečního večera (od 21.43 hodin) až do konce víkendu se bude Luna pohybovat znamením Ryb. Lze tudíž očekávat vlhčí a proměnlivé klima. V sobotu večer dostihne Luna vládce Ryb - Neptun - a zároveň vytvoří harmonickou vazbu s Merkurem republiky, což vytvoří kvalitu času ideální pro návštěvu kulturních zařízení a pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

www.stribrny.cz