Beran

Iluze, klam

Moderní doba umožňuje vidět to, co je velmi vzdálené. Ovšem, na cestě k těmto informacím se může leccos upravit, přidat, nebo úplně předělat. Pozor tedy na to, co se dozvíte, není všechno tak, jak vám to předkládá jiný. Buďte opatrní při komunikaci s

těmi, které neznáte.

 

Býk

Přijetí, přizpůsobení

Stále se snažíme se někomu zavděčit, někoho oslovit svým vzhledem nebo dovednostmi, svoji vizáží. Nesnažte se tolik, tato snaha je stejně v naprosté většině k ničemu a jen nás nutí se snažit ještě víc. Buďte více sami sebou, myslete na sebe. Spoléhejte hlavně na sebe.

 

Blíženci

Klid, momentální okamžik

Síla meditace je známá a to hlavně tím, že dává možnost se odpoutat od reality, i když třeba jen částečně. Nechá vás ale teď a tady, mysl se přestane zabývat tím, co bylo, nesoustředí se na to, co bude. Zkuste si to, pokuste se odpoutat od běžného života a hledejte vnitřní klid.

 

Rak

Družení, vztahy

Všichni máme potřebu se s někým družit, jsme obklopeni rodinou, přáteli, ale i nepřáteli. Jenže samota je občas potřebná. Zavřete někde v koutku občas oči, nechte se unášet tím, co si přejete, urovnejte si myšlenky. Pak k druhým lidem najdete třeba jinou, lepší cestu.

 

Lev

Rovnováha, harmonie

Harmonie neznamená, že všichni dělají totéž, co my, že naslouchají, poslouchají, konají stejně. Harmonie znamená, že přijmete vše, co se děje kolem vás, nebudete se snažit do všeho zasahovat, mít vše pod kontrolou. Buďte jednoduše součástí dění a nechtějte nic ovládat.

 

Panna

Změny, začátky

Nechte za sebou všechno, co už není a nebude funkční, nebo vám neumožní posunout se dál. Když dlouho stojí voda, kazí se, musí téct, proudit, utíkat. Pak je čirá, čistá, krásná. Vezměte právě z té vody příklad. Nebude trvat dlouho a rozkvetete jako květina takovou vodou zalitá.

 

Váhy

Hledání, sebepoznání

Jak často jste se přistihli, že vy nejste vy, ale někdo, kdo dělá to, co chtějí ostatní. Děje se tak poměrně často a to proto, že všichni občas sklouzneme do děje a hrajeme. Najděte se, nehrajte, nenechte se vést, ale veďte sami sebe. Vy jste ti důležití, dokonce nejdůležitější.

 

Štír

Učení, vědomosti

Co všechno jste se dosud naučili? Co vám dala škola, rodiče, ostatní lidé? Možná cítíte, že je to málo, že je toho kolem nás mnohem víc k poznání. Dokonce to, co žádná kniha nevyjeví, to je naše vlastní moudrost, naše znalosti. Tam jsou právě teď odpovědi na všechny otázky.

 

Střelec

Podpora, pomoc

Pomáhat je nutné, pomáhat si musíme. Bez pomoci naší, nebo nám od druhých by to asi nešlo. Neznamená to ale, že tak vezmeme na svá bedra všechny starosti a strasti. Až se budete cítit unavení, sejměte to břemeno a dejte ho zpět tomu, komu patří. Odpočiňte si.

 

Kozoroh

Ovládání, organizování

Vždy, když působíte v týmu, přidá každý část svých znalostí, nebo dovedností. Sledujte, jak roste obrazec, který vytváříte. Také pamatujte na to, že ho každý vidí z jiného úhlu, chce ho opravit, tak mu to umožněte. Vy pak zase opravte to, co je potřeba, vytvoříte dokonalost.

 

Vodnář

Posedlost, ego

Podívejte se na sebe, pak znovu a znovu. Jestli jste se přistihli, jak stále něco upravujete, zdokonalujete, zamyslete se. Pro koho chcete být tak dokonalí? Pokud sami pro sebe, měli byste zamyslet ještě víc. Dokonalost není na povrchu, ale uvnitř. Jen klid je dokonalá krása.

 

Ryby

Jednání, cíle

Možná sníte o dokonalosti, možná o tom, že chcete něco konkrétního dokázat. Je jedno, jaký máte sen. Je čas ho uskutečnit a zhmotnit. Dejte mu podobu, tvar a pak si za ním intenzivně jděte. Váš sen tak nebude jen krásná vidina, ale možnost sobě nebo druhým dokázat.

(nak)

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147235
DnesDnes100
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1579
Tento měsícTento měsíc3458

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice