Beran

Kostky říkají: 6+3+2=10

Nahoru a dolů, svědčí o tom i číslo samotné. Jednička jste vy a vaše energie, nula zase znamená problémy. Může se tedy stát, že něco se sice podaří, ale radost nebude trvat dlouho. Na druhu stranu, jste to ale zase

vy, kdo vstane a bude bojovat dál.

 

Býk

Kostky říkají: 3+1+5=9

Číslo devět znamená konec a to zásadní, ale také začátek úplně nových věcí. Nebojte se toho, co přijde, mohlo by vás to sice zaskočit, ale změna je nutná a to jakákoliv. Pamatujte, že jdete vstříc tomu, co je důležité a do budoucna se zcela jistě vyplatí.

 

Blíženci

Kostky říkají: 2+4+4=10

Deset je sice složeno z čísel, která mohou symbolizovat nestabilitu, ale číslo čtyři, které se zde opakuje dokonce dvakrát, zase značí rovnováhu a řád. Měli byste se snažit být v klidu a stále si dělat to své. Nenechte se rozhodit tím, že vám do toho někdo vkročí.

 

Rak

Kostky říkají: 6+5+3=14

Měli byste se na věci umět podívat z více stran, příliš rychlé soudy vám nemusí prospět a okolí už vůbec ne. Co se tedy může stát? Rozhádáte se s kdekým a pak hledat cestu zpět třeba ani nepůjde. Dobře odhadněte, co vám vůbec soudit přísluší.

 

Lev

Kostky říkají: 5+2+5=12

Samota, tedy já a společnost, tedy okolí. Najděte mezi tímto rovnováhu. Možná se vám nebude chtít se zabývat ostatními, ale pomáhat bychom si měli. Nevíte, kdy budete potřebovat pomoc vy. Také se nebojte zeptat, pokud nebudete cokoliv vědět.

 

Panna

Kostky říkají: 6+6+1=13

Číslo jedna je já a moje ego, číslo tři jsou studijní schopnosti a mentální potenciál. Dohromady je to číslo čtyři, které značí stabilitu a rovnováhu. Soustřeďte se tedy na sebe a své sebezdokonalování. Můžete se totiž v tomto směru nyní hodně posunout.

 

Váhy

Kostky říkají: 5+1+1=7

Pětka je velmi praktická a ve spojení s vámi a vaším já znamená, jaké sklony tento měsíc budete mít. Číslo sedm ve výsledku je zase o zkušenosti a moudrosti, ale také karmických záležitostech. Nezasahujte tedy nyní do ničeho, co nemůžete ovlivnit.

 

Štír

Kostky říkají: 1+5+3=9

Něco sice dotáhnete do jasného konce, ale hned se objeví nový úkol. Nelze stát na místě. Nebojte se toho, co přijde, nebraňte se změnám, jsou důležité. Zvolněte, což vám ale půjde docela snadno a zkuste se více soustředit na nové věci i informace.

 

Střelec

Kostky říkají: 1+4+4=9

Máte sice jasno, ale vaše spokojenost by mohla být narušena okolními vlivy. Bude nutné dobře vybírat, čím se zabývat máte a čím zase ne. Soustřeďte se tedy na své nitro, vycházejte hlavně ze srdce. Řád a pořádek v čísle čtyři vám to umožní.

 

Kozorožec

Kostky říkají: 4+3+1=8

Mocná osmička vás nenechá na pochybách, že se něco zásadního děje. Vaše silná vůle vás může dostat přesně tam, kam chcete, můžete nyní hodně dokázat sobě i ostatním. Na druhou stranu, nic se nemá přehánět. Číslo tři nabádá, nezapomínejte na ostatní.

 

Vodnář

Kostky říkají: 6+5+1=12

Můžete se ocitnout na jakémsi rozcestí mezi realitou a duchovnem. Přemýšlení, co je pro vás vlastně to správné a kudy se ubírat, by vás mohlo ovšem stát spoustu sil. Seberte odvahu a prostě se rozhodněte. Zapomeňte na to, co si o vás myslí ostatní.

 

Ryby

Kostky říkají: 2+6+4=12

Nestabilní měsíc sice může naznačovat, že se nemáte ničím moc zabývat a nechávat věci spíše plynout, číslo šest ale nabádá k tomu, abyste se soustředili na svou veselost a optimismus. Vaše empatické vnímání vás sice bude nutit změnit svět, ale to nemůžete.

(kuč)

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139948
DnesDnes66
VčeraVčera210
Tento týdenTento týden276
Tento měsícTento měsíc2245

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice