Říká se, že vztahy mezi lidmi, zejména ty partnerské, jsou velmi složité. Metodou pokusů a omylů, které se mnohdy neobejdou bez bolestných prožitků, pak poznáváme, že tomu tak vždy není. Hlavním tématem následujících řádků je svádění, první rande, trochu erotiky. Každé znamení má

jiné sexuální chutě a když je u partnera poznáte, prožijete neskutečnou hloubku lásky.

První rande s Býkem

Zřejmě to bude chvilku trvat, než si s Býkem domluvíte první schůzku. Muž Býk vás o ni dlouho nepožádá a žena ve znamení Býka bude dlouho odmítat. A kam vzít Býka na první rande? Zkuste ho pozvat do kina či divadla na nenáročnou komedii. Býci milují jasný a srozumitelný humor. Určitě ho potěšíte výběrem útulné hospůdky, neboť aroma dobré kuchyně a vybrané víno či dobře vychlazené pivo ho zcela uspokojí.

…a polibek!

Býci se k prvnímu polibku dlouho odhodlávají. Je dobré vědět, že když už se vás rozhodli políbit, chtějí vás také vlastnit. V žádném případě se nelíbají jen tak s každým a kdekoli. Jsou nároční nejen na partnera, ale i na atmosféru prostředí, ve kterém se jejich něžnosti odehrávají. Dávají si záležet, aby se líbali zajímavě až vyzývavě a činí tak s jakousi hravostí.

Býk muž a sex

Muž Býk je skutečným mužem ve skutečném světě. Jde patrně o nejsmyslnější znamení zvěrokruhu, čemuž hodně napomáhá planeta Venuše. Opačné pohlaví Býky silně přitahuje,  ale nemají ve zvyku se příliš namáhat Ví o sobě, že jsou neodolatelný (a opravdu jsou obdarováni zvláštním kouzlem), což samo o sobě stačí k tomu, aby nikdy neměli nouzi o partnerky. Chvíli možná bude trvat, než se rozhodnou pro ženu svého srdce. Pokud se ale zamilují, tak opravdově a silně.

Nejsou velkými romantiky, jejich touhy jsou přímé a požitkářské, ovlivněné „býčími“ pudy. Jejich charakteristickými znaky jsou silná vášeň, vytrvalost a neomylný instinkt, kterým vycítí potřeby partnerky. To naznačuje, že noc s Býkem bude nezapomenutelná. Jsou v mnoha ohledech velmi schopnými milenci a do kapsy strčí i takové „žhavé“ milovníky, jako je Lev nebo Štír.

Býk žena a sex

Ženu Býka ovládá planeta Venuše, která představuje smyslnost, lásku a krásu. Bez velké námahy se jí podaří získat objekt své vášně, její smyslná přitažlivá síla působí na muže přímo magneticky. Láska je pro ni spojena především s tělesnou přitažlivostí a fyzickým kontaktem. I v lásce platí, že když si něco zamane, dostane to, svojí zarputilostí většinou dosáhne svého záměru. Žena Býk je eroticky načasovaná bomba, velmi schopná milenka. Na druhou stranu nemá ráda velké změny a experimenty, jejím hlavním záměrem je ukojit svůj silný, až neovladatelný chtíč. Pokud ji muž nedokáže uspokojit, bez výčitek se poohlédne jinde. Protože je svým založením dost konzervativní, vyhledává spíš dlouhodobé vztahy než krátkodobé flirty. I když si nebude připadat ve vztahu šťastně, nebude pro ni snadné vše ukončit.           

(žuk)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139257
DnesDnes60
VčeraVčera337
Tento týdenTento týden60
Tento měsícTento měsíc3086

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice