Beran

Pertho, Eh, Daeg:  Uděláte jedině dobře, když se v tomto čase více zaměříte na rodinu, na jistoty svého zázemí. Naslouchejte své intuici, nebojte se jasných rozhodnutí. Jak se zdá, dojdete určitého poznání a máte velkou

naději, že se jisté záležitosti začnou vyvíjet ve váš prospěch.

 

Býk

Ear, Eh, Os: Buďte opatrní, ukazuje se hrozba nebezpečí, ztrát a škod, nelze zkrátka vyloučit potíže. Podle všeho budete muset udělat jakési rozhodnutí, možná bude třeba i cestovat. Komunikujte s okolím, nevyhýbejte se nepříjemnostem, aktivně je řešte. Máte štěstí na své straně.

 

Blíženci

Fehu, Wenne, Thorn: Pokud se budete snažit, s výsledky své práce budete spokojení. V dubnu by vám mělo přinést radost to, na čem vám záleží. Možná půjde o zdraví, zaměstnání nebo děti… Runy předpovídají zdar věcí započatých, dobré zprávy, bohatší společenský život.

 

Rak

Nyd, Jera, Isa: Zřejmě byste měli aktivovat svou vůli i trpělivost. Nikoli vše poběží podle vašich představ. Raději počítejte s možnými komplikacemi a překážkami na své cestě k hojnosti a úspěchu. Je důležité, abyste se nenechali zmámit sliby či iluzemi, mějte oči otevřené.

 

Lev

Wyrd, Eolh, Isa:  Jak se zdá, máte před sebou nějaký nový začátek. Jestliže řešíte jakési úřední záležitosti, máte před sebou soudní jednání, věřte, že máte šanci uspět. Důvěřujte však především vlastním zkušenostem, spoléhejte na to, co potvrdí vaše smysly. Nepodléhejte iluzím.

 

Panna

Daeg, Os, Raid: V dubnových dnech se můžete zbavit nějakých starostí, uleví se vám. Nesmíte však utíkat před problémy, uzavírat se před okolním světem do sebe. Věřte, že máte vyšší ochranu, jež vás posílí v okamžicích rozhodnutí, připomene vám cíle, k nimž směřujete.

 

Váhy

Kaunaz, Man, Lagu: Nesmíte váhat. Pokud se zastavíte a nebudete kráčet vpřed, uškodíte sami sobě. Zachovávejte si optimismus, věřte, že určité záležitosti a okolnosti se vyřeší. Nastává pro vás období plodnosti, pracovní úsilí či touhy povedou k cíli, dojdou naplnění.

 

Štír

Fehu, Ear, Man: Vaše práce by měla přinést pozitivní výsledky, ale měli byste zůstat ve střehu. Obratem o to, co získáte, můžete zase přijít. Aktivujte proto své odhodlání a sílu. Ať se ale stane, co se stane, vězte, že máte na to, abyste situaci zvládli, vyřešili jakýkoli problém.

 

Střelec

Othila, Hagalaz, Uruz: Runy naznačují štěstí v souvislosti s penězi, nevylučují ani nějakou výhru či dědictví. Budete však muset zřejmě čelit jakémusi nepřátelskému počínání, pomluvám. Zjistěte, kdo a proč jde proti vám, využijte správně svou moc a energii. Nepřátele překonáte!

 

Kozoroh

Pertho, Lagu, Eolh: I když to tak zprvu vypadat nemusí, vaše snahy dopadnou na úrodnou půdu, dojdete svých cílů, budete sklízet plody své práce. Zcela jistě se setkáte se závistí, ale bdí nad vámi vyšší síly, které vás ochraňují jak před nebezpečím, nehodami, tak i útoky z okolí.

 

Vodnář

Othila, Nyd, Wyrd: Jak se zdá, měli byste uspět v rámci jakýchsi finančních jednání, transakcí. Nesmíte však usnout na vavřínech, cosi není v pořádku, měli byste si tzv. krýt záda. Pozor na iluze i falešné přátele! V situacích, jimiž procházíte, může dojít k nečekaným zvratům.

 

Ryby

Sigel, Tyr, Berkana: Během dubnových dní by se kolem vás měly rozhostit klid, harmonie. Pokud ještě cosi řešíte a váš „boj je spravedlivý“, vězte, že máte velkou naději na to, že vše dobře dopadne. Rozhodně pocítíte obnovu sil a energie, bude pak pouze na vás, jak je využijete.

(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

140002
DnesDnes169
VčeraVčera222
Tento týdenTento týden814
Tento měsícTento měsíc2783

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice