Psychotronik, záhadolog a spisovatel Ing. Josef Schrötter je autorem několika knih z oblasti alternativní medicíny a ezoteriky. Vytváří mimo jiné léčivé 3D obrázky, tzv. stereogramy, jejichž působení můžete každý měsíc otestovat sami na sobě (aplikace pohledem nebo přikládáním).

Obrázek pro třetí oko je aktivován pro léčení dvanácterníku a žaludku

 

Svět emocí výrazně ovlivňuje náš organismus. Emoce nás ovlivňují krátkodobě i dlouhodobě, přičemž dlouhodobé negativní emoce mohou poškodit náš organismus. Emoce jsou různé. Někdo má pocit křivdy, jiným cloumá závist a dalším nenávist. Ne nadarmo se říká - EMOCE - NEMOCE.  Spokojenost a štěstí (ne ovšem z bohatství a majetku) jsou naší vnitřní lékárnou. Radost z každé maličkosti, z úspěchu našich bližních může být víc než zahraniční léky. Však také pohodoví lidé bývají méně nemocní. Emoce se promítají i do našeho chování. Někdo je dokáže tlumit, což je z hlediska společenského poměrně kladně hodnoceno, ale z hlediska zdraví je to kontraproduktivní. A je jedno, zda se potlačuje láska nebo hněv. Potlačené city ovlivní nejdříve naší mysl a duši, pak i tělo. Zprvu se to projeví jako únava, bolesti hlavy, zad či končetin, až dojde k indispozici jednotlivých orgánů.

Vředy na dvanácterníku či žaludku jsou vyústěním našich předchozích stavů a častým problémem v naší společnosti. Nenávist, závist, hněv, chamtivost atd. vedou k tomu, že elektrochemické procesy v našem těle jsou zcela opačné, než jaké náš organismus požaduje. Tedy například místo zásaditých šťáv se tvoří kyselé šťávy, které leptají a dráždí. Cesta k uzdravení vede přes očistu duše a mysli. Odpusťte všem, kdo vám kdy ublížili, a požádejte je v duši o odpuštění. Uvidíte, jak se vám najednou uleví. Odpuštění ale není jednoduchá záležitost. Pokud nejde z hloubi duše, tělo pozná, že „šidíte“. A důležitá je také důvěra ve vlastní schopnosti, nesmíte se podceňovat! Samozřejmě, že vnitřní procesy nelze změnit ze dne na den jako mávnutím proutku. Je třeba na tom pracovat tak, jako když jste se učili chodit, tancovat nebo plavat a podobně. Jde o to přeladit se, což je těžší než spolknout nějakou pilulku a čekat na zázrak. U dospělého člověka pak o to těžší, čím je starší.

Usedněte tedy každý večer do křesla a ponořte zrak do obrázku, aby vám zklidnil mysl a duši. Jeho energie bude harmonizovat a léčit váš dvanácterník a žaludek. Doporučuji vám také vypít šálek bylinkového čaje. Záměrně neříkám jakého, uvidíte, na jaký dostanete chuť.

Ing. Josef Schrötter

Kontakt:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.