Láska nepřichází vždycky ve chvíli, kdy po ní toužíme... A jistě jsme všichni zažili chvíle, kdy prostě na náš cit nepřišla kladná odpověď. Jak jednotlivá znamení reagují na jednostrannou lásku? Kdo rychle otočí stránku a jde dál, a kdo vytrvale očekává, že se přece jen něco

změní?

Beran

Beran nepřizná ani vlastnímu já, že není schopen přijmout nezájem druhé strany. Nesnáší porážku a jeho ego je tak veliké, že udělá možné i nemožné, aby stav věcí dostal tam, kam chce! Takže když se nedočká kladné odpovědi, bude se chovat, jako by se nic nedělo, bude velmi zaneprázdněný a neustále ve společnosti, bude pokračovat ve svižném tempu svého života. Nicméně, v srdci mu zůstane pořádný trn, a ten ho požene k setkání s osobou, která si dovolila neopětovat jeho náklonnost. Beran totiž touží po odvetě.

Býk

Když náklonnost Býka nemá odezvu, nevzdává se, ale snaží se najít místo, kde se stala chyba, co neudělal správně, jak napravit situaci... Když je odmítnut, propadá sentimentalitě a nejistotě, snaží se o změny ve svém stylu, vzhledu, drží diety, prostě se snaží najít způsob, jak svést srdce vyhlédnutého člověka. Nezapomínejme, že Býk je pověstný svojí tvrdohlavostí a vytrvalostí! Pokud i přes veškerou jeho snahu kladná odezva nepřijde, pak se pomalu rozhodne a otočí stránku svého citového života.

Blíženci

Nemůžete se líbit úplně všem... To je přesně názor Blíženců, kteří jsou stále bláznivými dětmi, v jejichž citech převládá radost. Nemordují se milostnými porážkami a netrpí těžkým zklamáním z neopětované náklonnosti osoby, která se jim líbí. Mimo to dobře vědí, že pokud trochu laškovně pokynou prstem, v kteroukoli hodinu a v kterýkoliv okamžik se najde někdo jiný! Takže i případný erotický nezájem berou s humorem a netrápí se. Odreagují se rychle novým flirtem.

Rak

Rakovo srdce okamžitě podlehne žalu, když jeho očekávání nejsou splněna... Znejistí, bude vzpomínat na všechny předešlé milostné příběhy, v nichž byl zrazen a zklamán, a bude plakat pro všechny bývalé kamarády, kteří prošli jeho životem a zanechali své stopy. Rak prožívá emocionální drama vždy, když nedostane milostnou odezvu, jakou očekává. Většinou se vžije do role oběti a domnívá se, že není dost dobře připravený milovat ani být milován.

Lev

Je to vůbec možné, aby král zvěrokruhu nedostal kladnou milostnou odpověď? Ale pokud se to přece jen stane, je to pro Lva jako úder pěstí do žaludku. Na jedné straně se nemůže smířit s tím, že jeho city nejsou opětovány. Na druhou stranu truchlí, ztrácí hodně ze svého lesku, zlobí se na všechny a na všechno a cítí se prázdný a poloviční... Pravdou je, že své pocity poněkud přehání. V každém případě máme co do činění s člověkem, který je tvrdohlavý a neochotný přijmout porážku. Takže se bude tvrdošíjně snažit změnit situaci a udělat z osoby svého zájmu poslušného pejska.

Panna

Panna je rozumný a praktický člověk a rozhodně nepodléhá zoufalství z jednoho citového zklamání. Uvědomuje si, že není vždy možné, aby „erotický cíl“ city opětoval. V okamžicích takových „porážek“ se Panna vážně zamyslí a dojde k závěru, že situace nestojí za hněv ani smutek, a už vůbec ne za námahu cokoli na věci měnit. Bere na vědomí, že je naprosto běžné, že na světě nechodí všechno tak, jak si naplánujeme nebo vysníme.

Váhy

O citlivých Vahách je známo, že mají talent flirtovat a že vždy uspějí s vynalézavostí dovést svůj erotický záměr tam, kam chtějí. Nedočkají-li se odpovídající reakce, zablokují se a většinou neví, co si počít. Nicméně, protože dobrá Váha vždycky ví, že existuje i jiná cesta, má pokaždé v koutku mysli nápad na další erotické flirtování. A tak velmi brzy zaměří svůj zájem na nové osoby. Vždy má v zásobě nové nápady, protože Váha prostě chce, aby láska a erotické myšlenky jejím zájmům kralovaly.

Štír

Když Štír zamíří na cíl, není nikdo a nic, co by mu mohlo stát v cestě! Nemá-li jeho vzplanutí odezvu, přitvrdí a snaží se najít způsob, jak zvítězit. Je velmi asertivní a dokáže vymyslet spoustu vychytralých triků, aby vzbudil zájem osoby, kterou chce. Probudí ve druhém zvědavost, žárlivost, vyzkouší sto způsobů, aby nakonec, i kdyby jen na krátký čas, dostal to, po čem touží. Je důležité vědět, že Štír prostě nepřijímá „ne“. Nesnáší odmítnutí!

Střelec 

Střelci se líbí, když nedostane všechno naservírované na talíři. Je to lovec, který má radost z boje o kořist. Čím těžší je úkol, tím lépe. Takže neopětovaný milostný zájem nebere příliš vážně, prostě jen změní taktiku lovu. Ale v případě, že osoba, kterou si vyhlédl, uniká na jeho vkus příliš složitě a dlouho, Střelec rychle ztrácí zájem a začne hledat nový cíl.

Kozorožec

Když Kozorožec doopravdy něco chce, ví, že musí překonat mnoho překážek a že by neměl složit zbraně při prvním problému. Když nemá odezvu na své milostné návrhy, nezačne vidět svět černě, ale pečlivě zauvažuje, zda stojí za to vytrvat. Pokud dojde k závěru, že si vyhlédl člověka, který je skutečně hoden jeho námahy, je schopný dojít až na okraj svých možností, aby dosáhl svého. V každém případě Kozorožec vždy pracuje podle dobře vymyšleného plánu, a proto se mu zpravidla podaří dobýt většinu „pevností“.

Vodnář

Ve hře lásky existují očekávání a zklamání... A pak také momenty, kdy se nedostane kladné odpovědi Vodnáři. Ten si je dobře vědom toho, že láska je hra, k níž jsou potřeba další hráči se stejnou vášní. Pokud Vodnář nevidí žádnou reakci na své výzvy, velmi rychle ztrácí zájem a k osobě, kterou tolik chtěl, začne chovat pouze přátelské city. Bez jakékoli frustrace jde hrát jinam.

Ryby

Ryba se pohybuje ve svém vlastním světě fantazie, a když je zamilovaná, vidí věci tak, jak chce. Takže nemůže akceptovat fakt, že neobdržela kladnou odpověď. Ve své mysli se domnívá, že žije velkou lásku se šťastným koncem. „Ne“, které slyší od objektu svého zájmu, zní Rybě jako „ano“ a nadále žije ve svém vlastním příběhu, dokud nenajde někoho jiného, kdo ji okouzlí. Snaha o to, aby Ryba viděla nepříjemnou realitu, je zde často zbytečná.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147234
DnesDnes92
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1571
Tento měsícTento měsíc3450

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice