Květen je lásky čas, to pro letošní rok potvrzují i planetární konstelace. S láskou ale přicházejí nejen požitky, nýbrž i zklamání, bolest a rozchody. Někdy se zdá, že čím více milujeme, tím větší pohromy nám to přináší. Můžeme se letos bezhlavě zamilovat, nebo bychom si měli dávat spíše pozor? O tom už nám víc napoví následující planetární horoskop.
BERAN
Nenechte se vtáhnout do žádných pevných svazků, především po polovině měsíce, jinak vás budou čekat poměrně perné dny s možnými hádkami a nedorozuměními. Pokud včas zvládnete všechny potřebné záležitosti a dáte si pozor na něčí snahu ovlivnit vás, můžete se těšit na spoustu zajímavých setkání i událostí. Osud vám ohledně lásky dopřeje více štědrosti až na podzim, kdy bude přicházet doba pro navazování nových svazků.
BÝK
Měsíc květen bude patřit zcela vám. Čekají vás totiž jen samé příjemné věci a láska mezi nimi chybět nebude. Zasloužili jste se o to především vy sami. Plni energie a duševní vyrovnanosti si budete plnými doušky vychutnávat radost ze šťastných vztahů, a to jak partnerských a manželských, tak i přátelských a mileneckých. Záříte a váš jas dodá ještě více vůně nejen květnovým dnům, ale i těm dalším.
BLÍŽENCI
Dlouhodobá záležitost ohledně lásky, kterou jste se snažili marně vyřešit už delší dobu, spěje k závěrečnému rozhodnutí. Podle všeho se dostanete na křižovatku "rozcházejících se cest", na níž se rozhodne o vašem dalším vývoji. Nemusíte mít však obavy, neboť vašim problémům by měl být učiněn konec ještě během tohoto měsíce. Jde o nevyhnutelný vývoj ve vašem životě, ke kterému jste mohli dospět až po získání určitých zkušeností ve vztazích.
RAK
Květnová nálada se projeví ve vašem větším vnímání duchovních záležitostí a citu pro partnerské potřeby . Nebojte se otevřít své srdce tomu pravému nebo té pravé a také jim dávejte v dostatečné míře najevo své city. Dozvíte se tak některá tajemství, která by jinak zůstala před vámi uschována, ale vše jen v tom dobrém smyslu. Harmonie může být vaším hlavním krédem, chce to jen trochu více chtít.
LEV
Vaše komunikace s okolím se podstatně zlepší a díky optimismu, který vyzařujete, budete moci v kladném slova smyslu ovlivňovat dění okolo sebe. Nebojte se být iniciativní, k lásce a vztahům přece iniciativa patří. Nové myšlenky a nápady vám mohou poskytnout daleko příjemnější chvíle, než tomu bylo doposud. Štěstí přece nechodí po horách, ale po lidech.
PANNA
Některá z vašich tužeb má možnost se nyní naplnit, květen může být plný lásky a něžností. Budete sice postaveni před možnost volby, která vám asi trochu zamotá hlavu, ale řiďte se intuicí. Nezadané Panny mohou očekávat příchod lásky, přičemž vztah, který se v těchto dnech začne rozvíjet s plnou intenzitou, bude velmi romantický. To ovšem platí i pro ty, kteří již mají své partnery. U nich dojde ke zlomovému bodu, jenž přinese znovuoživení a upevnění vztahu na základě trvalých hodnot.
VÁHY
Nejraději byste se uzavřeli někde na samotě a v klidu meditovali, nebo se věnovali intelektuálním činnostem. Jenomže okolí vás nenechá, a tak se obrňte trpělivostí a v případě, že toho na vás už bude příliš, relaxujte osvědčeným způsobem. Hvězdy vám dodají dostatek moudrosti a zdrženlivosti, abyste toto pro vás náročné období zvládli. I když se vám nebude chtít spočívat v náruči toho druhého, snažte se alespoň o porozumění.
ŠTÍR
Překážky jsou od toho, aby se překonávaly, a to platí nyní i pro vás. Ne vše musí probíhat podle vašich představ a s povrchností a sobectvím některých jedinců se musíte vyrovnat, bohužel, i v tak křehkém citu, jako je láska. Jsou totiž ještě lidé, kteří nechápou, že jak se budou chovat k okolí, tak se ono bude chovat k nim. Vy to dobře víte, a tak se snažte partnerovi spíše pomoci, než abyste zbytečně hýřili výčitkami.
STŘELEC
Na rozdíl od vašeho okolí ve vás probouzí květen iniciativu a snahu dovést mnohé věci z oblasti lásky do zdárného konce, abyste ukončili určitou etapu. Vzhledem k tomu, že se vám povede v tomto směru celkem dobře, vstoupíte do cyklu harmonie a pohody, jež budete přenášet i na ostatní. Počítejte s příjemně prožitými dny, díky nimž načerpáte dostatek energie a láska vám začne opět chutnat. Jen si dejte pozor, ať příliš nekořeníte!
KOZOROH
Budete mít sklony ke spontánnosti a mnohdy i bláznivým a dobrodružným činům v lásce i sexu. Jste plni optimismu, což je dobře, ale přece jen nezapomeňte na zodpovědnost, jež vás může trochu krotit. Není vyloučeno, že mezi vámi a nějakou zajímavou osobou přeskočí "milostná jiskra". Určitě se nebraňte novým prožitkům, ale dejte si pozor na zbytečné mrhání energií, kterou byste později mohli postrádat.
VODNÁŘ
Mnohé Vodnáře čeká hodně přemýšlení, což může být důvod pro potřebu kát se, ale i odpouštět. Takový rozbor vlastních postojů jim není na škodu, neboť mohou dojít k závěrům, ze kterých se poučí pro budoucnost. Toto hodnocení by však nemělo mít velký vliv na prožití lásky nebo nového vztahu, neboť kosmos pro ně přichystá mnohá příjemná překvapení a možná i chvíle skutečné slávy na poli nejvyšším, poli lásky.
RYBY
Oproti uplynulým dnům vás bude ovládat pocit znovunabyté energie a chuti do života. Vše se zdá být jasné, krásné a pozitivní, dokonce i váš vztah. A máte pravdu, záleží jen na vás, zda to tak bude. Kosmické síly vás podpoří v darování citů, nyní máte šanci na úspěch i v novém vztahu. Umíte být pozorní a neodolatelní, využijte toho, jinak by vám mohlo utéct něco, na co jste dlouho čekali.
(toh)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139090
DnesDnes131
VčeraVčera203
Tento týdenTento týden334
Tento měsícTento měsíc1419

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice