Jestliže překročíme práh smrti, pak duch zesnulé osoby opět disponuje stejnými charakteristickými rysy chování a není to pouze nepředvídatelný duch bez osobnosti, inteligence...
Podstata přirozené reality je založena na tom, jak ji vnímáme. Domníváme se, že naše prostředí je založeno na našem porozumění této skutečnosti. Našich pět smyslů formuje tuto skutečnost: zrak, sluch, chuť, čich a hmat. Jestliže nevidíme, hmat či sluch obvykle nevnímáme jako nereálný.
Ezoterický pohled naznačuje, že vesmír není nic jiného než energie ve specifickém poměru a na specifické vibrační frekvenci. Tento ezoterický pohled na skutečnost je v podstatě základem pro porozumění metafyzických duchovních sfér. Během života se u člověka projevují charakteristické rysy chování jako osobnost, inteligence a emoce.
Jestliže překročíme práh smrti, pak duch připomíná zesnulého. Jestliže byla zesnulá osoba v pozemském životě šťastná, bude šťastná i jako duch. Naopak, pokud byla zlá za života, ponechá si tyto dispozice i po smrti a chová se stejným způsobem.
Chceme tím naznačit, že duch zesnulé osoby není jednoduchý, nepředvídatelný, postrádající lidské vlastnosti. Tito duchové nejsou stvořeni jen tak, ale je to přeměněná nebo vyvinutá životní forma, která si z neznámých důvodů (hlavně k rozsáhlé převaze populace) vybrala setrvávat na Zemi. Lovci duchů předkládají typické důvody, proč duchové zůstávají na povrchu zemském, ale víme to určitě? Jak můžeme rozumět jejich pohnutkám, když už selháváme na začátku, když se snažíme pochopit tento úžasný a ohromující transformační proces, kterým procházejí?
Naše duše znázorňuje spirituální podstatu našeho fyzického života. Co kdyby se naše duše stala vyvinutým lidským duchem? Tak proč je to tak důležité? Lovci duchů by měli být paranormální poradci, ne krotitelé. Termín krotitel duchů odkazuje na osobu, která předvádí odstranění (či uvěznění) ducha, bez ohledu a obav o samotné duchy. Toto je nadřazené odsouzení těchto duchů jako zlých a jejich úkol je zbavit Zemi zla. Tento upjatý postoj je stejný jako měli Evropané, když přijeli do Ameriky a mysleli si, že to byl jejich Bůh, který jim dal právo zbavit zemi indiánů. Bohužel, tito Evropané pociťovali, že indiáni jsou divoši a pohané a zaslouží si smrt. Domorodci se stali obětmi nepochopení jejich kultury bílými muži...
(toh)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147234
DnesDnes94
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1573
Tento měsícTento měsíc3452

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice