To, že prostředí, ve kterém žijeme, nás silně ovlivňuje a podmiňuje, není žádná novinka, častokrát to však zanedbáváme a jedinou větší očistou našeho životního prostoru je vymalování stěn jednou za 10 let. To ale určitě nestačí. Je jaro, takže vzhůru do energetického čištění! Energetické čištění bytu by mělo mít atmosféru příjemného rituálu a mělo by se odehrávat pravidelně. Jde hlavně o prostory, v nichž trávíme většinu dne.
Úklid a přirozená čistota prostoru je základ (pozor, nezaměňovat to ze sterilitou). Vezměte čistý hadřík, namočte jej a důkladně umyjte rámy oken a dveří. Do vody dejte několik kapek vonného oleje. Přes okna a dveře proudí energie zvenčí a je důležité, aby rámy nepropouštěly negativní energii. Při této činnosti myslete na to, jak se zbavujete nánosu staré energie.
Plamen svíce má silnou očistnou energii. Můžete vedle ní položit ochranný kámen, například záhnědu s rutil či křišťál s rutilem.
Sůl z mrtvého moře
Nejlepším energetickým čističem je sůl. Vstřebává Natahuje do sebe negativní energii, čímž čistí prostor. Nepoužívejte kuchyňské nádobí, z něhož budete dále jíst nebo v něm připravovat jídlo, nejlépe je sypat sůl do krabic nebo koupit jednorázové papírové misky. Do každého pokoje dejte jednu misku do každého rohu, a do každé misky nasypte 1 kg soli. Sůl funguje jako houba. To znamená, že když je plná, pouští vše zpátky do prostoru. Základní pravidlo pro dobu použití je: 1 kg soli = 1 týden, pokud tedy dáte do pokoje do každého rohu misku s kilogramem soli, za 4 týdny je vyhodíte. Musí se ale opravdu vyhodit. Nepoužívat na vaření, posyp chodníků v zimě nebo podobné činnosti. Sůl je plná všeho, čeho se chcete zbavit, na to bychom měli pamatovat.
(zla)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147235
DnesDnes103
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1582
Tento měsícTento měsíc3461

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice