Beran
Kostky říkají: 4+6+6 = 16 Číslo šestnáct ukazuje, že odpovědí na položenou otázku je NE. Cosi vám zřejmě nevyjde, nepodaří se to zorganizovat, získat a podobně. Podle číselné kombinace může jít o záležitosti milostné, případně spojené s domovem, manželstvím...

Býk
Kostky říkají: 1+3+2 = 6 Číslo 6 symbolizuje zamilovanost, je znakem rodinných vztahů, rozumu, uvědomění a moudrosti. Pokud vás trápí nějaký problém ve vztazích, číselná kombinace ukazuje, že se nemáte bát vykročit vpřed. Otevřená komunikace bude přínosem.

Blíženci
Kostky říkají: 5+1+3 = 9 Devítka je poslední z jednociferných čísel, obvykle nese pozitivní - kladný význam. Mělo by se vám tedy ve všech oblastech poměrně dařit, ale oproti vašim původním předpokladům z toho nemusíte mít takový užitek a profit, v jaký jste doufali.

Rak
Kostky říkají: 2+4+4 = 10 Hozená čísla naznačují, že by se na vás mohlo usmát štěstí. Ale ještě není úplně rozhodnuto. Obecně lze říci, že byste se právě proto měli snažit mít situaci pod kontrolou, není radno podceňovat organizační záležitosti. Cosi se může komplikovat.

Lev
Kostky říkají: 4+1+2 = 7 Sedmička je mystickým číslem a může mít dvojaký význam. Naznačuje možnost posunu vpřed i kroků zpět. Chcete-li čehosi dosáhnout, nebude to snadné. Vaše úsilí i snahy budou konfrontovány ve vztahu k okolí. Pozor na pomluvy, intriky!

Panna
Kostky říkají: 6+5+1 = 12 Dvanáctka naznačuje rozpolcenost. Možná byste rádi navázali nový vztah, vrhli se do nové práce atd. Nejednejte unáhleně, zohledňujte všechny souvislosti a podmínky. Pak bude vaše rozhodnutí určitě správné a přínosné pro všechny zúčastněné.

Váhy
Kostky říkají: 1+4+1 = 6 Pro lásku a harmonii ve vztazích, jak naznačují čísla na kostkách, budete v dubnových dnech ochotní leccos udělat i obětovat. Překážky se budete snažit možná až zarputile zdolat. A mělo by se vám to podařit, ač nelze tvrdit, že to tak zůstane napořád.

Štír
Kostky říkají: 1+1+3 = 5 Kostky naznačují, že vám nebude chybět energie. Můžete tak i dost významně pokročit v tom, co jste začali, co jste si předsevzali. A věřte, že vám kdosi může být nápomocen. Jen pozor na iluze, na unáhlené jednání. Ověřujte informace, jež dostáváte.

Střelec
Kostky říkají: 1+1+2 = 4 Kostky nesou mužskou, materiální a silovou energii. Podle všeho získáte pocity bezpečí a jistoty, které potřebujete. Zúročíte své zkušenosti i dovednosti, můžete získat nějaké výhody v osobním i pracovním životě. Ale může to přinést i závist, zášť okolí.

Kozoroh
Kostky říkají: 6+6+3 = 15 Patnáctka symbolizuje jakési temné stránky či obavy. Záležitost, kterou řešíte, a bude souviset nejspíše s láskou, rodinnými vztahy, asi nemá snadné východisko. Postupujte však v souladu s morálním kodexem. Neporušujte nepsaná pravidla!

Vodnář
Kostky říkají: 4+3+6 = 13 Třináctka doporučuje cosi nechat být. Nesnažte se dojít v čemsi ke konkrétnímu výsledku, snahy mohou situaci komplikovat. I obyčejná nedorozumění se mohou negativně odrazit na pracovních či osobních vztazích. Nechte věci raději plynout.

Ryby
Kostky říkají: 3+6+2 = 11 Jedenáctka je znakem síly. Využijete-li ji pozitivně, zvládnete takřka cokoli. Ale v negativním slova smyslu varuje před neshodami v rodině, hádkami s kolegy v práci. Pozor na příliš emotivní reakce, ať nedojde k rozchodům, odloučením.
(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141383
DnesDnes201
VčeraVčera252
Tento týdenTento týden1683
Tento měsícTento měsíc8064

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice