Tak jako mají Keltové sestavený horoskop podle stromů a Egypťané podle bohů, indiáni mají svoje znamení spojená s charakteristikami zvířat. Základem jejich horoskopu, který se nazývá „Kruh Země“, jsou totemy v podobě dvanácti zvířat, jež lze vnímat jako obrazy lidské duše a povahy. Tento horoskop člověku pomůže lépe pochopit sám sebe, představuje určitou cestu k sebepoznání.
BOBR
Lidé narození mezi 20. 4. - 20. 5. mají pevný charakter. Bobr je zemský živel, symbolizuje tvořivost, šikovnost, soběstačnost. Pro indiány byl důležitým posvátným zvířetem. Lidé - Bobři bývají rozhodní, vytrvalí, neschází jim pevná vůle, přesně vědí, co chtějí. Jejich sebevědomí může často vést k neústupnosti, zaujatosti, pedantství. Hlavním rysem Bobra je síla a energie, vytrvalost, usilovnost, vážnost, sebejistota. Bobr dovede dřít jako mezek, jeho činorodost mu může každý závidět. Moc toho sice při práci nenamluví, zato se umí pořádně ohánět, každý šéf by si mohl gratulovat, pokud by měl Bobra na pracovišti. Dobře se uplatní ve všech profesích, vše, co započne, většinou dovede do úspěšného konce. Je velmi odolný vůči stresu, má schopnost být produktivní ve všech směrech života. Většinou se nerozčiluje, vše řeší s rozvahou. Nezalekne se žádné překážky, životní zkoušky, které ho potkají, řeší s ledovým klidem. Bez výhrad pro něj platí heslo - „spěchej pomalu“. K životu přistupuje velmi racionálně, stojí oběma nohama pevně na zemi. Bobr dokáže být obratný při komunikaci, neschází mu zručnost, ke všemu přistupuje s neobyčejnou lehkostí, na život je dobře připravený. Není však radno pouštět se s ním do křížku. Nesnáší, když mu někdo odporuje, je těžké ho o čemkoli přesvědčit. Pokud mu někdo stojí v cestě, všechno smete, nikdo nemá proti němu šanci, z boje vyjde vždy jako vítěz.
S dlouhotrvající leností se u Bobra těžko setkáte. Umí sice v tempu polevit, ale jedná se spíše o výjimečný jev. Bobr bývá rozhodný, velmi podnikavý, umí přiložit ruku k dílu, dobře zná svou cenu. Peníze pro něj představují velkou jistotou, stabilitu, jeho materialistický pud ho při hledání zisku dokáže vyhecovat k maximálním výkonům. Peněz si však umí vážit, utrácí je velmi uvážlivě, přesto ke svým nejbližším dokáže být velmi štědrý a velkorysý. Šetrnost Bobra má čistě racionální charakter. Nelibuje si v luxusu, upřednostňuje však kvalitu před kvantitou. Ani ve finančních otázkách nelze Bobrovi upřít skvělé kombinační schopnosti, vyhraněnou ostrou logiku.
Pokud jde o rodinné vazby, lásku - člověk Bobr patří k věrným partnerům, spolehlivým přátelům. Vůči druhým lidem je však u nich zakořeněna nedůvěra, určitá opatrnost. Své okolí bere takové, jaké je, a proto nalézá přátele napříč všemi společenskými vrstvami. I k milostným vztahům přistupuje Bobr velmi vážně, o své blízké dokáže dojemně pečovat, přinášet obrovské oběti. Čemu by se však měl bobr naučit - to je dávat najevo své city, otevřeně hovořit o tom, co se v jeho duši odehrává, nerad totiž dává nahlédnout do svého nitra.
(pru)
RADA PRO BOBRA
Bobři - workoholici by se měli naučit více odpočívat, občas si vyhodit z kopýtka.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141382
DnesDnes194
VčeraVčera252
Tento týdenTento týden1676
Tento měsícTento měsíc8057

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice