Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

O tom, že i pokrmy mohou mít čarovnou moc a podněcovat sexualitu, věděly čarodějky už v dávných dobách. Pojďme se společně na některé z nich podívat.

Noční medicína
Posílit mužský organismus můžeme hustým vče lím medem s nasekanými ořechy. Pokud partner pociťuje už delší dobu únavu, podávejte mu vždy na noc dvě lžičky této medicíny. Partner se zklidní a jeho aktivita se vrátí.

Univerzální směs do jídla
Jako účinná jednorázová posilující bomba působí směs mletého hřebíčku, zázvoru a čsrstvě umletého pepře, smíchaná s olejem. Směs se přidává do hotového jídla.

Ozdoba na zákusek
I když k nim máme mnohdy odpor, přesto jsou mravenci v mnohém užiteční. Mají totiž v sobě velký životabudič a jsou-li v čokoládě, dokážou s mužem udělat divy. Nasbírejte si v přírodě pár černých mravenců, přimíchejte je do čokolády a ozdobte s nimi zákusek nebo palačinku. Čokoládu nezapomeňte jemně posypat kokosem a skořicí.

Sekaná pro velkou vášeň
Do masové směsi na sekanou umelte dvě až tři žížaly, dobře ochuťte česnekem. Pikantní a vo-ňavý plátek této sekané vyvolá v muži ohnivou vášeň, která překvapí nejen jeho, ale i vás.

Venušino rybí filé
Rybí filé je lehké a zdravé jídlo. Když ho připravíte trochu jinak, překvapíte. Ve 250 ml bílého vína krátce převařte cibuli, česnek, celer, bobkový list, mrkev, hřebíček, vonné koření a špetku tymiánu. Směs poté dobře rozmixujte. Na másle opečené rybí filé zalijte touto směsí a pět mi-nut zapečte v předem vyhřáté troubě. Venušin pokrm nazdobte zelenou petrželkou a přidejte plátek citronu.

Silná masová směs
Tato směs způsobí, že se stanete neodolatelnou a on už nebude chtít být bez vás. Základem je něco z vás, například chloupek. Ten velmi jemně rozstříháte a přidáte na hotový pokrm jako ko-ření. Směs můžete také zapéct do koláče. Účinek tohoto kouzla je okamžitý.

Esence pro milostnou touhu
Potřebovat budete prach ze tří růžových poupat, ten smícháte s několika kapkami olivového oleje a červeného vína. Vše dobře promíchejte, aby se směs spojila. Esenci přidejte muži do jíd-la vždy, kdy to bude možné.
(hen)