Člověk potřebuje okolo sebe lidi a kolektiv, protože jinak je jeho život smutný a propadá depresím. Nežijeme pouze v kruhu své rodiny, ale musíme se denně stýkat s lidmi ze zaměstnání, nebo jenom se sousedy.
Získat sympatie lidí není vůbec jednoduché. Musíme s nadhledem přijímat odlišnosti a nemůžeme nikomu kolem sebe vnucovat své pravdy. V lásce se musíme srovnat s jedním člověkem, ve společnosti s mnoha lidmi. Jenom díky své osobnosti se dočkáme ohodnocení, pochopení a posléze uznání.
Nic se nesmí uspěchat a při jednání s lidmi je třeba projevit velkou dávku trpělivosti. V kolektivu musíte uznat i ty ostatní a pochopit je. Jen tak si můžete navzájem pomoci a vzájemnou úctou k sobě si usnadnit život.
Použitím kouzel a čarováním přesvědčíte okolí o svých kvalitách, je možné získat přátelství osob, které obdivujeme, ale také můžeme svým přátelům pomoci v nesnázích. Pokud byste ale podlehli pokušení lidi zneužít, pak bude váš „úspěch“ trvat velmi krátkou dobu. Pády jsou v tomto případě nemilosrdně tvrdé.

Zavolej mi!
Všichni známe momenty, kdy si přejeme, aby nám někdo zavolal, a v tom zazvoní telefon. Telefon však může zazvonit, kdykoli si to budete přát. V klidu se posaďte a vizualizujte si podobu člověka, který vám má zavolat. Chtění je málo, musíte použít sílu vůle. Potom stačí jen opakovaný vzkaz: „Zavolej mi! Zavolej mi! Zavolej mi!“ Zrušte náhodu a dotyčný určitě zavolá.

Jak ulevit příteli při nemoci
Pomocí vizualizace můžete pomáhat při léčení svých přátel. Nemůžete je vyléčit, ale můžete jim ulevit. Nejprve byste měli nemocného navštívit. Je velmi důležité znát prostředí, ve kterém pacient leží.
V době, kdy nemocný spí, si lehněte i vy. Ležte v klidu a představujte si, jak se za nemocným vydáváte. Oblékáte se, zamykáte a vycházíte na ulici. Klidným krokem jdete k jeho domu. Až přijdete do jeho pokoje, sedněte si k němu na postel a s láskou se dívejte, jak spí. Pocit, jak moc si přejete, aby se uzdravil, ve vás sílí. Potom ho vezměte za ruku a pohlaďte ho. Láskyplně, ale důrazně říkejte: „Uzdravuješ se, síly se ti vracejí. Dávám ti svou energii. Budeš zdravý a silný!“ Nemocného potom opusťte a vraťte se stejnou cestou, jakou jste přišli.
Když takto pomáháte nemocnému člověku, ovlivňují ho vaše myšlenky. Nesmíte mít proto v tuto dobu žádné zlé myšlenky a nemělo by vás ani nic bolet. Takto lze působit i na člověka, který propadl například drogám. Musíte však počkat, až bude spát a bude mít „čistou hlavu“. Na člověka těsně po požití drogy se působí špatně. Vše je stejné jako u nemocného, jenom musíte projevit víc lásky a ubezpečit nešťastníka v tom, že jeho síla je veliká, že všechno zvládne a že to chce. Při velké vůli a neustálém opakování můžete být překvapeni výsledkem svého počínání.
(toh)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139977
DnesDnes141
VčeraVčera213
Tento týdenTento týden564
Tento měsícTento měsíc2533

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice