Psycholožka, záhadoložka a astroložka Olga Krumlovská to vidí následovně:
Pro Berany - prvního dekanu je novoluní 8. 7. neutrální a úplněk 22. 7. velmi příznivý, pomůže jim dořešit problémy, zbavit se potíží. Zrozenci druhého dekanu mají novoluní velmi nebezpečné, nevhodné ke změnám a životním rozhodnutím, úplněk je pro ně neutrální. Berani třetího dekanu mají novoluní neutrální a úplněk nebezpečný.
Pro Býky - prvního dekanu je novoluní lehce pozitivní, úplněk pak nebezpečný, pozor na krize! Zrozenci druhého dekanu mají novoluní příznivé a úplněk lehce nepříznivý. Zrozenci třetího dekanu znamení Býka mají novoluní pozitivní a úplněk příznivý.
Pro Blížence - prvního dekanu je novoluní neutrální, úplněk pak mají pozitivní a stejně jsou na tom i zrozenci druhého dekanu. Zrozenci třetího dekanu mají novoluní i úplněk neutrální.
Pro Raky - prvního dekanu bude novoluní silné a měli by ho využít ke změnám, úplněk bude neutrální. Pro zrozence druhého dekanu je novoluní silné a vhodné k zásadním změnám, úplněk mají neutrální. Zrozenci třetího dekanu mají novoluní i úplněk silné, vhodné pro změny i řešení problémů.
Pro Lvy - prvního dekanu je novoluní neutrální a úplněk mohou využít k řešení problémů. Stejně jsou na tom i zrozenci druhého dekanu. Pro Lvy třetího dekanu jsou novoluní i úplněk neutrální.
Pro Panny - prvního i druhého dekanu je novoluní pozitivní a úplněk pak mají neutrální. Zrozence třetího dekanu čeká novoluní pozitivní a úplněk velmi příznivý!
Pro Váhy - prvního dekanu je novoluní nebezpečné, ale úplněk pak bude pozitivní. Zrozenci druhého dekanu mají novoluní velmi nebezpečné, není radno dělat změny, úplněk pak bude neutrální. Váhy třetího dekanu musí počítat s nebezpečným novoluním a velmi nebezpečným úplňkem.
Pro Štíry - zrozence prvního dekanu je nov příznivý a vhodný ke změnám, ovšem úplněk pak bude nebezpečný a dramatický. Štíři druhého a třetího dekanu mohou počítat s pozitivním novoluním a velmi pozitivním úplňkem.
Pro Střelce - v prvním dekanu nov bude neutrální, úplněk mají zato velmi pozitivní. Zrozence druhého dekanu čeká neutrální nov i úplněk a stejně na tom budou i Střelci třetího dekanu.
Pro Kozorohy - v prvním dekanu bude novoluní nepříznivé, úplněk pak neutrální. Kozorozi ve druhém dekanu mají novoluní velmi nebezpečné, nevhodné pro změny a unáhlená rozhodnutí, úplněk bude rovněž nebezpečný, i když už ne tolik. Podobně n atom budou zrozenci třetího dekanu s tím rozdílem, že úplněk silný a dramatický.
Pro Vodnáře - prvního dekanu bude novoluní neutrální a úplněk velmi nebezpečný až dramatický. Zrozenci druhého i třetího dekanu mají nov a úplněk neutrální.
Pro Ryby - prvního dekanu bude novoluní pozitivní, přinese zklidnění situace, úplněk pak bude neutrální. Ryby druhého dekanu mohou počítat se silným a pozitivně laděným novoluním, vhodným pro důležitá rozhodnutí, úplněk pak již bude neutrální. Ryby třetího dekanu čeká nov velmi pozitivním vhodný pro důležitá rozhodnutí, úplněk pro ně bude silný a pozitivní.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139787
DnesDnes151
VčeraVčera240
Tento týdenTento týden151
Tento měsícTento měsíc637

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice