Pokoušíte štěstí a sázíte? Máte nějakou kombinaci čísel, kterou zkoušíte stále znovu? Tušíte, zda vůbec máte šanci na výhru? Podívejte se spolu s námi na toto téma trochu podrobněji. Tentokrát jsme si o sázení povídali s Andělskou paní, Lenkou Mohammadi (zabývá se výklady karet, čištěním formou SRT, technikou EFT, energetickými masážemi, andělskými terapiemi a léčením, pořádá osobní konzultace, meditace, přednášky a semináře).
Lze v souvislosti se sázením požádat o pomoc anděly, aby „to zařídili“, nebo alespoň zvýšili naše šance na výhru?
Každá žádost o pomoc k andělům zvyšuje šance na zdárné řešení konkrétní situace, pokud je to v souladu s Božským načasováním a záměrem s naší duší. Platí to i v případě výhry vyšší finanční částky.
Je nějaký konkrétní anděl, na něhož bychom se měli obracet, který má pod kontrolou finance?
Není nutné oslovovat anděly jménem. Jestliže nás napadne požádat o pomoc anděly, tak už je to právě na popud andělů. Sami nás vedou k tomu, abychom jim svojí žádostí dali svolení k tomu, aby nám v dané situaci mohli pomoci. Je tedy naprosto zbytečné zjišťovat, jak je oslovit. Ať je oslovíme jakkoliv - andělé, pomocníci, bytosti světla, nebo nějakým jménem, oni vědí, že je to určeno pro ně. Andělé jsou bezpohlavní a jména a tvar jsme jim dali v rámci církve. Andělé jsou schopni se nám zjevovat v takových podobách, abychom je přijali do svých životů, a tudíž se nám už po staletí zjevují tak, jak jsou často vyobrazováni - podobní nám, lidem, s rozdílem křídel. Až nebudeme potřebovat potvrzení, že se jedná o přítomnost právě jich v této podobě, tak je budeme vnímat v podobě v energií světla takové, jací jsou. Nicméně, pokud trváte na jménu, tak jsou to Sabrael a Uriel, kteří nás podporují ve finančních záležitostech.
Jak správně můžeme o pomoc anděly požádat? Je nějaký vhodný čas během dne, týdne, případně nějaký měsíc, kdy je nejlepší s takovou žádostí na anděly vyrukovat?
Anděly prostě požádáme a to jednoduchým způsobem - vyslovíme se, a to kdykoli. Denní doba, den, či měsíc nehrají roli, nijak to neovlivňuje výsledek. Když vám přijde myšlenka, že to máte udělat, je dobré ji poslechnout. Ale i to zvládá stále málo lidí a ne vždy, protože nejsme schopni plně žít v přítomnosti.
A když požádáme anděly o pomoc, máme chtít konkrétní částku, nebo se zaměřit na to, k čemu ji potřebujeme?
Ideální je zaměřit se na to, co za peníze chceme. A to z toho důvodu, že peníze jsou energie, jež má plynout. Pokud zastavíme strachem z nedostatku tok energie ve formě peněz, pak to je důvod, proč žijeme v nedostatku. Formulací toho, co za ty získané peníze vlastně chceme, si zároveň ujasníme priority v našem životě.
Podají andělé pomocnou ruku komukoli?
Andělé pomáhají vždy, i když se nám výsledek nemusí hned líbit. Pokaždé je naše žádost vyslyšena, každý je vyslyšen. Ale má to háček.
Jaký?
Pokud výhra není v souladu s Božským načasováním a záměrem s naší duší v duchovním vývoji, tak nám vysoká finanční částka nepřijde právě z toho důvodu, že by v našem vývoji byla zatěžující. A co se děje, když požádáme o pomoc (ať jde o finance, situace, vztahy) a nepřichází ve formě, kterou očekáváme? Pak jsme vedeni k prožívání situací, abychom přijali skutečnost, že je za všech okolností o nás postaráno, že se nám dostane všeho, co potřebujeme. Právě v takovém okamžiku můžeme i o nějaké finance naopak přijít, abychom toho poznání došli. A naopak jsou lidé, kteří potřebují prožít situace s pomocí výhry, ale o peníze ve finále stejně nějakým způsobem přijdou - špatná investice atd. V těchto případech pak ztratí třeba nejen peníze, ale i rodinné vazby, protože to psychicky nezvládnou. Je malé procento lidí, kterým opravdu energie v podobě peněz pomůže naplnit přání, touhy, z lidského úhlu pohledu pozitivně. To se zadaří pouze lidem, kteří již na penězích nelpí, zvládli již strachy z nedostatku a přijali je jako formu energie. Na závěr bych dodala - požádáme-li anděly o pomoc a podporu v jakékoliv situaci, tedy i finanční, pak jim již přenechme celou situaci a důvěřujme, že vše následující se děje pro všechny zúčastněné co možná nejlépe. Naslouchejme a důvěřujme našemu vnitřnímu hlasu, kterým k nám andělé promlouvají. To je první způsob, jakým s námi komunikují a vedou naše kroky k tomu, abychom dosáhli výsledku, jenž je v souladu s naší duší.
Děkujeme za rozhovor. (zem)

Dodatek: Někteří ezoterici říkají: Léčivá moc andělů nemá hranic. Mohou nám pomoci vylepšit naše vztahy, zaměstnání, finanční záležitosti i bydlení a vyřešit jakékoli další problémy. Jakmile se spojíme s anděly, dochází k uzdravení zázračnou rychlostí a podivuhodnými způsoby.
Kontakt: http://www.andelskapani.cz/index.php/kontakt, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141351
DnesDnes128
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1358
Tento měsícTento měsíc7739

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice