Beran
(Ear, Sigel, Kaunaz):
Jak se zdá, následující období může být nebezpečné, provázené problémy, ztrátami. Prověří vaše postoje, sílu i odhodlání. Ale neklesejte na mysli, nakonec i to zdánlivě zlé se děje ve váš prospěch. Musíte jen kráčet vpřed, neváhejte a jednejte v souladu se svým srdcem i rozumem. Myslete více na své zdraví!

Býk
(Wenne, Fehu, Gyfu):
Pocítíte radost - z dětí, rodiny nebo třeba práce. Budete sklízet plody své práce a svého úsilí v pozitivním slova smyslu. Myslete na své zázemí a přátele, spolupracujte s okolím. Přijměte pomoc, je-li vám nabízena, neváhejte sami nabídnout pomocnou ruku tam, kde je třeba. Šlechtěte svého ducha.

Blíženci
(Raid, Os, Jera):
Pokud jste v čemsi tápali, uvidíte před sebou jasněji možnosti řešení, budete mít sílu k rozhodnutí. Díky komunikaci dojdete k úspěchu. Nebojte se a statečně čelte nepříjemným záležitostem či situacím. Jste-li v právu, máte štěstí na své straně. V čemsi se vám podle run dostane zadostiučinění.

Rak
(Daeg, Uruz, Tyr):
Vaše situace by se měla zlepšovat, určité záležitosti naberou obrat ve váš prospěch. Můžete dosáhnout úspěchu, okolí snadno podlehne vaší vůli. Ale sami si dejte pozor, abyste nebyli otroky vůle druhých. Využívejte svou energii rozumně. Věřte, že se v jakési záležitosti dostane ke slovu spravedlnost.

Lev
(Berkana, Thorn, Nyd):
Mělo by dojít k obnově sil, posílení naděje. Jak co dopadne? To hodně záleží na vás, na tom, jak se v jistých situacích projevíte. Runy ale slibují zdar věcí započatých, říkají, že překážky a potíže překonáte vůlí, prací a trpělivostí. I přes vlastní problémy neváhejte nabídnout pomoc jinému člověku v nouzi.

Panna
(Eoh, Tyr, Hagalaz):
Obáváte-li se pomluv, nepřátelských výpadů vůči své osobě, pak tedy vězte, že nad vámi bdí ochranná moc. Nebojte se překážek, uchovejte si optimistického ducha. Spravedlivý boj bude podpořen, je velká naděje, že vše dobře dopadne. Snažte se zjistit, kdo stojí proti vám, proč se k vám staví negativně.

Váhy
(Sigel, Othila, Jera):
V tomto období byste měli pocítit soulad, harmonii, lásku a plodnost ve všech jejich významech. Věřte ve šťastné konce i návraty! Runy rovněž naznačují, že by se vám mělo vést v hmotné sféře bytí, v souvislosti s financemi (nelze vyloučit výhru či dědictví). Nezaváháte-li, čekají vás hojnost, dostatek!

Štír
(Wyrd, Isa, Daeg):
Jak se zdá, máte před sebou nějaký nový začátek. Měli byste se však mít na pozoru a do ničeho se nehnat, jak se říká, po hlavě. Nepodléhejte iluzím, slibům, prověřujte si informace, které k vám přicházejí. Zdaleka ne všichni s vámi budou jednat fér. Buďte tedy ostražití, vydejte se správnou cestou.

Střelec
(Os, Wyrd, Raid):
Aktivně řešte vše, co je třeba, nevyhýbejte se nepříjemnostem. Prostřednictvím komunikace s okolím k vám přijdou nové impulzy, nápady či inspirace. Připravte se na možné zvraty a změny, nemůžete nyní s ničím předem počítat. Novým situacím se přizpůsobujte, přesto dál sledujte cíl své cesty.

Kozoroh
(Pertho, Berkana, Eoh):
Do centra vaší pozornosti by se mělo dostat vaše zázemí, rodinné záležitosti. Jak se zdá, elán ani fyzické síly by vám v měsíci červenci chybět neměly. Bude pouze na vás, zda a jak je dokážete využít ve svůj prospěch. Možná vám do cesty vstoupí nějací nepřátelé, ale případné intriky prohlédnete, překonáte.

Vodnář
(Sigel, Man, Gyfu):
Ať se děje, co se děje, neztrácejte naději, zachovejte si optimismus. Pokud jste v čemsi neměli jasno, něco se protahovalo či komplikovalo, mělo by nyní přijít konečné vyřešení. Na nic nejste sami, spolehněte se na pomoc přátel. Rozhodně jednejte upřímně a otevřeně, ponechte určité věci na osudu.

Ryby
(Eh, Fehu, Ear):
Podle všeho je před vámi nějaká cesta. Nemusíte cestovat fyzicky, může jít i o jakési důležité duchovní rozhodnutí. Pamatujte na to, že cokoli chcete dostat, získáte jen díky své píli a poctivé práci. Nepodceňujte hrozbu potíží, ztrát a škod. Podle všeho budou prověřeny vaše postoje a odhodlání.
(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141212
DnesDnes353
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2086
Tento měsícTento měsíc6356

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice