Léto už bude v červenci v plném proudu, mnozí se těší na dovolenou, koupání i zasloužené volné dny. Co čeká v tomto měsíci právě vás, to se můžete dozvědět v následujícím horoskopu.

Beran
Současné konstelace vás mohou tlačit k rychlým rozhodnutím. Snažte se neunáhlit. V průběhu července rovněž poroste váš kritický pohled na dění i osoby kolem. Kroťte se ve svých výrocích, jen byste vyvolali dusnou a neklidnou atmosféru. Nejlepší by pro vás bylo, kdybyste mohli celý měsíc relaxovat.

Býk
Díky současnému nárůstu empatie získáte příležitost nahlédnout hlouběji do duší lidí kolem sebe. Snáze pochopíte pohnutky, které vedou jejich kroky, budete shovívavěji posuzovat a spíše schopní tolerovat některé jejich chyby. Červenec přeje harmonii, rodinným dovoleným, prostě ukázkovému létu.

Blíženci
Nepodceňujte nyní maličkosti, jejich opomenutí by vedlo ke komplikacím a ztrátám hmotné i nehmotné povahy. Určité situace možná zavedou vaše myšlenky do minulosti, zvláště jestliže jste tam zanechali cosi nedořešeného. Měli byste se soustředit nejen na sebe, ale i lidi kolem vás, těm nejbližším věnujte alespoň týden vaší dovolené.

Rak
Během tohoto měsíce si můžete leccos ujasnit. Kupříkladu to, proč setkání s jistou osobou pociťujete jako osudové. Ve druhé půli opatrně, atmosféra bude nervózní a podrážděná, nelze vyloučit mezigenerační a partnerské spory. Pokud plánujete dovolenou, je lepší odjet v první polovině měsíce.

Lev
Pociťujete vnitřní nespokojenost? Je nejvyšší čas k tomu, abyste si připomněli své životní priority. Nějak je a potažmo pak svou cestu ztrácíte ve smršti událostí, nabídek a dalšího dění. Proto stagnujete, nemůžete se hnout z místa. Dopřejte si odpočinek, který vám dodá nové síly a energii.

Panna
Jistě vnímáte, co lidé kolem vás dělají špatně. Lépe však bude, když se zaměříte na své zájmy, pustíte se do nějaké kreativní činnosti namísto toho, abyste druhé poučovali. V závěru července pozor, ostny žárlivosti mohou nabourat vaše vztahy. Pokud jedete na dovolenou s partnerem, nechte mu také trochu prostoru.

Váhy
Nepodléhejte v tomto čase tendencím, které vás svádějí k tvrdohlavosti a ostrému prosazování vlastních názorů a návrhů. Věřte, že i když s vámi vaši nejbližší možná nesouhlasí, neznamená to ještě, že by vás snad neměli rádi. Pokud budete společně na dovolené, vyjasníte si mnohé věci a posunete se dál.

Štír
Pozor na sklon k idealizování si skutečnosti, který ve vás mohou momentální konstelace vyvolávat. A měli byste zachovávat větší opatrnost i ve finančních otázkách. Pokud podnikáte, nové kontakty si nejprve dobře prověřujte. Červenec by ale neměl být jen o financích, vezměte své blízké a hurá za sluncem!

Střelec
V mnoha ohledech tušíte správný směr, leč brzdí vás určitá nedůvěra, nedostatek odvahy a odhodlání. Rozhodně nejednejte proti svému přesvědčení. Pamatujte, že nakonec vždy budete skládat účty svému svědomí, tomu neutečete. Nebojte se na několik dní „vypustit“ a udělat si volno s někým, koho milujete.

Kozorožec
V mnohých Kozorozích současné naladění vyvolá touhu po tom nějak si okořenit, zpestřit život, uniknout rutině a tomu co tak dobře znáte, vyzkoušet něco nového, nechat se překvapovat a okouzlovat. Neváhejte! Červenec přeje zajímavým akcím i dobrodružným dovoleným.

Vodnář
Věřte, že nemá smysl být zadobře se všemi osobami kolem. Snaha každému vyhovět by vás stála zbytečně mnoho psychických i fyzických sil. Soustřeďte se jen na to, abyste obstáli v prověrce odpovědnosti k povinnostem. Pokud si nemůžete vzít dovolenou, soustřeďte se alespoň na volné víkendy, musíte i odpočívat.

Ryby
Určité negativní vazby se uvolní, a tak je docela možné, že se začnou realizovat projekty a dít věci, ve které jste již nedoufali. Ve druhé půlce července se nenechte při jakémkoli rozhodování tlačit časem, vše důkladně promýšlejte. Pokud máte naplánovanou dovolenou u moře, bude patřit mezi ty, na které budete rádi vzpomínat.
(mz)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141351
DnesDnes133
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1363
Tento měsícTento měsíc7744

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice