Lidé narozeni v lednu
V první polovině měsíce byste měli mít štěstí na své straně, využijte proto tento čas k důležitým rozhodnutím i krokům. Druhá polovina června totiž již bude poznamenána nesoustředěností, nejistotou, dařit se vám bude méně.

Lidé narozeni v únoru
Vaše smysly mohou být nyní zaměřeny více na sféru milostnou, proto se hůře soustředíte, můžete leccos přehlédnout, dopustit se nějakých chyb. Není také vyloučeno, že budete mít sklon k přílišné důvěřivosti a obětavosti.

Lidé narozeni v březnu
Pozor na touhu vlastnit a panovat. Poroste výrazněji na počátku června vzhledem k současným astrologickým aspektům. Některé z vašich plánů cosi zkříží, radost z toho nebudete mít, ale nemáte moc šancí, abyste s tím něco udělali.

Lidé narozeni v dubnu
Jak napovídá mayská předpověď, máte šanci pročistit si či dořešit cosi z minulosti. Využijte ji, věřte, že vás to pozitivně ovlivní, postrčí o pěkný kus vpřed. Pociťujete-li nesoulad v intimní sféře, měli byste si s partnerem otevřeně pohovořit.

Lidé narozeni v květnu
Buďte obezřetnější ve vztahu k dětem. Ty mladší budou chtít zkoušet, kam až mohou zajít, ty starší zřejmě projeví určité náročnější požadavky, které by mohly provětrat vaši peněženku. Pozor na zdravotní dispozice, šetřete se!

Lidé narozeni v červnu
Budete mít tendenci zabíhat do detailů, ve všem se tzv. „vrtat“. Pokud se nebudete v tomto ohledu trochu mírnit, pro okolí se může stát vaše pozornost a péče nepříjemná, obtěžující. Ve vztazích sázejte na kompromisy, buďte ochotní ustoupit!

Lidé narozeni v červenci
Máte-li nějaké finanční resty či dluhy, měli byste v následujících dnech získat šanci, jak je umořit, zbavit se jich a jít bez dluhů dál. Tento čas nabádá, abyste dbali na svou životosprávu a rozhodně nic nenechávali na poslední chvíli. Vezměte si to k srdci!

Lidé narozeni v srpnu
Jiskřit to může v milostných vztazích, neboť nebudete postrádat sex-appeal. Jste-li nezadaní, ve výběru partnera opatrně. Budete mít totiž tendenci navazovat kontakt s jedinci, kteří vám jistotu a klidné zázemí neposkytnou. Ve financích máte zelenou.

Lidé narozeni v září
Konstelace nabádají, abyste si vzpomněli na staré rčení, které praví - dvakrát měř a jednou řež. Kontrolujte důležité listiny i dokumenty či smlouvy, které podepisujete, narazíte-li na nesrovnalosti, neměli byste nad nimi mávnout rukou.

Lidé narozeni v říjnu
Není vyloučeno, že vás ovládne žárlivost a určitá podezíravost. Budete-li žádat od svého okolí či partnera důkazy loajality bezdůvodně, můžete je pořádně nazlobit. V závěru června pozor na roztěkanost a nesoustředěnost, neplýtvejte energií.

Lidé narozeni v listopadu
Pamatujte, že nemá smysl mrhat úsilím a časem na to, abyste komusi vrátili nějaké nepříjemnosti, které vám (možná i úmyslně) způsobil. Vězte, že můžete nyní zvýšit svou prestiž, ale něco vás to bude stát - i finančně.

Lidé narozeni v prosinci
Měli byste disponovat dobrou intuicí, tak jí také naslouchejte! Pokud se snad v závěru června ocitnete v nějaké menší krizi, neberte to příliš osobně a nepodléhejte depresím. Je to jen jakési upozornění na fakt, že nic nezískáte zadarmo.
(mh)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139849
DnesDnes84
VčeraVčera220
Tento týdenTento týden768
Tento měsícTento měsíc1254

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice