Psycholožka, záhadoložka a astroložka Olga Krumlovská to vidí následovně:
Pro Berany - prvního dekanu je novoluní 8. 6. lehce příznivé a úplněk 26. 6. nebezpečný. Zrozenci druhého mají novoluní velmi příznivé, vhodné ke změnám a životním rozhodnutím, úplněk je pro ně však nepříznivý. Berani třetího dekanu mají novoluní neutrální a úplněk velmi příznivý.
Pro Býky - prvního dekanu je novoluní neutrální, úplněk pak velmi příznivý. Zrozenci druhého dekanu mají novoluní i úplněk neutrální a stejně jsou na tom zrozenci třetího dekanu znamení Býka.
Pro Blížence - prvního dekanu je novoluní silné a vhodné pro zásadní změny, úplněk pak mají neutrální. Zrozenci druhého dekanu mají novoluní velmi silné, využitelné ke změnám, úplněk bude neutrální. Zrozenci třetího dekanu mají novoluní také silné a vhodné pro změny, úplněk je zvlášť silný, dramatický.
Pro Raky - prvního dekanu jsou novoluní neutrální a úplněk silný, příznivý, vhodný pro řešení problémů. Pro zrozence druhého dekanu je novoluní neutrální a úplněk lze doporučit k řešení problémů podobně jako u zrozenců prvního dekanu. Zrozenci třetího dekanu mají novoluní i úplněk neutrální.
Pro Lvy - prvního dekanu i druhého dekanu je novoluní příznivé, úplněk neutrální. Pro Lvy třetího dekanu jsou novoluní i úplněk pozitivní.
Pro Panny - prvního dekanu je novoluní nepříznivé, musí si dát pozor na změny a unáhlená rozhodnutí, úplněk pak mají pozitivní, vhodný k řešení problémů. Panny druhého dekanu mají novoluní velmi nepříznivé a nebezpečné, úplněk však bude lehce pozitivní. Zrozence třetího dekanu čeká novoluní nebezpečné, tedy pozor na změny, úplněk bude rovněž nepříznivý.
Pro Váhy - prvního dekanu je novoluní velmi pozitivní, vhodné ke změnám, úplněk pak ale je velmi nebezpečný a dramatický. Zrozenci druhého dekanu mají novoluní velmi příznivé a vhodné pro zásadní změny či rozhodnutí, úplněk bude pro ně naopak nepříznivý. Váhy třetího dekanu mohou počítat s velmi pozitivním novoluním vhodným ke změnám i rozhodnutím, rovněž úplněk bude velmi pozitivní.
Pro Štíry - zrozence prvního dekanu je nov neutrální a úplněk velmi pozitivní. Štíři druhého dekanu mohou počítat s neutralitou novu i úplňku a stejně jsou n atom Štíři třetího dekanu. Pro Střelce - v prvním dekanu nov bude nebezpečný, pozor na změny a unáhlená rozhodnutí, úplněk mají neutrální. Zrozence druhého dekanu čeká zvlášť nebezpečný a pro změny nevhodný nov, úplněk bude již neutrální. Střelci třetího dekanu mají nov i úplněk nepříznivé, nevhodné pro změny a rozhodnutí.
Pro Kozorohy - v prvním dekanu bude novoluní neutrální, za úpňku se ale mohou vyhrotit jakési problémy, zostří se mezilidské vztahy, bude to dramatické. Kozorozi druhém dekanu mají novoluní i úplněk neutrální. A stejně jsou n atom zrozenci třetího dekanu.
Pro Vodnáře - prvního dekanu bude novoluní pozitivní a úplněk je neutrální. Zrozenci druhého dekanu mají nov zvlášť pozitivní a vhodný ke změnám, úplněk bude neutrální. Vodnáři třetího dekanu mají novoluní velmi pozitivní a úplněk je pro ně zvlášť příznivý.
Pro Ryby - prvního dekanu je nov nepříznivý, pozor tedy na změny, úplněk přinese obrat k lepšímu, je velmi pozitivní. Rybám druhého dekanu přinese nov nebezpečí, pozor n azměny a unáhlená rozhodnutí, úplněk už věští pozitivní obrat k lepšímu. Ryby třetího dekanu čeká nov zvlášť nebezpečný a úplněk může být velmi nepříznivý a dramatický.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141351
DnesDnes134
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1364
Tento měsícTento měsíc7745

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice