Beran
Je tu poslední šance k tomu, abyste zabojovali, chcete-li něco vylepšit na svém vysvědčení. Při písemných testech a prověrkách se soustřeďte, ať něco zbytečně nepokazíte vlastní nepozorností. A hlídejte si i veškeré písemnosti a doklady, které podepisujete v rámci dohod o brigádách, letních kurzech a podobně. Kdo měl rozpory ve vztazích v rodině, má naději na zlepšení situace.

Býk
Přijde-li vám do cesty nabídka na letní zahraniční stáž, jazykový kurz a podobně, využijte ji. A ač je tu konec školního roku, bude po vás žádáno, abyste nepolevovali ve své aktivitě. Už jen kvůli pozici, kterou jste si vybudovali - ať u pedagogů neztratíte svůj kredit! Opatrnější byste rozhodně pak měli být v rámci milostného života - aspekty vás mohou svádět k flirtům a nevěře.

Blíženci
Jen stěží udržíte krok s učiteli během vyučovacích hodin, budete-li myslet na lásku. A věřte, že vaši mysl milostný život a erotika zaměstnávat nyní budou. Pokud se ale necháte strhnout a nebudete dávat ve škole pozor, může to ještě negativně ovlivnit vaše závěrečné studijní výsledky. Rozpor v tom, čemu dát přednost, ve vás může vyvolávat nervozitu a napětí, podráždění.

Rak
Nic pro vás nebude tak složité, abyste to nezvládli. Ačkoli budou ještě vyučující v první polovině měsíce testovat vaše znalosti, přesto budete mít dostatek energie i elánu k tomu, abyste stihli jak školní povinnosti, tak i své zájmy. Podle všeho máte štěstí na své straně, tak toho náležitě využijte. Věřte, že to, co nyní započnete, do čeho se pustíte, bude mít dlouhodobější efekt.

Lev
Pamatujte, že v rámci studia nesmíte nic zanedbávat, odkládat, času není nazbyt. Za současných aspektů také nelze vyloučit, že budete řešit potíže v komunikaci s pedagogy nebo rodiči. Určité jejich nároky se vám budou zdát přehnané, oni zase nebudou chtít poslouchat vaše názory. Snažte se o pozitivní přístup a pochopení, jinak bude měsíc červen probíhat bouřlivě.

Panna
Dobře si vše zorganizujte, nic nesmíte podcenit. Víte přece, že vás ještě čeká náročný čas, povinnostem zdaleka není konec, i když mnozí z vás už netrpělivě vyhlížejí prázdninové volno. Spřádat plány na léto můžete už nyní, ale pokud se vysvědčení, s kterým přijdete domů, nebude líbit rodičům, budete muset na aktivity, na něž jste se s kamarády těšili, zapomenout.

Váhy
Jakkoli je tu ještě čas zkoušení a písemek, vám dobrá nálada scházet nebude. Oporu máte díky konstelacím ve vnitřním pocitu síly a vyrovnanosti, vše budete brát s klidem a nadhledem, nebudete se zbytečně stresovat. Ke konci měsíce však pozor na roztěkanost, a zvláště při sportovních výkonech a jakýchkoli pohybových aktivitách. Soustřeďte se, ať to neskončí úrazem!

Štír
Měli byste být praktičtí a tedy schopní objektivně zhodnotit své možnosti a vyhlídky v souvislosti s blížícím se závěrem školního roku a vysvědčením. Zařiďte se podle toho, aktivujte svou vůli a soustředění, abyste se doučili to, co je třeba, co vám nejde. Však vy víte dobře, že zodpovědnost v souvislosti se studiem leží jen na vás, na pomoc druhých se spoléhat nemůžete.

Střelec
Vaše osobnost bude nyní dosti výrazná, nelze vás přehlédnout. Měli byste ale dobře vážit slova při komunikaci s učiteli nebo rodiči. Vaše sebedůvěra může popouzet i některé spolužáky, tedy pozor, aby nedošlo na zbytečné střety a hádky. A jakkoli se vám zdá, že máte plno elánu a energie, nepodceňujte sféru zdraví. Nechcete přece zahájit čas prázdnin maroděním!

Kozoroh
Měsíc červen je vám příznivě nakloněn, neboť vám dává schopnost prosadit se. Konstelace napovídají, že bude-li toho třeba, i v rámci školy dokážete ještě leccos zvrátit ve svůj prospěch. To, jak bude vypadat vaše vysvědčení, tedy záleží především na vás a vaší iniciativě, ještě máte šanci to ovlivnit. Na množství učení a úkolů si nestěžujte, zvládnete víc, než si myslíte.

Vodnář
Jak se zdá, měsíc červen může poněkud nabourat některá vaše předsevzetí. Zatněte tedy zuby, aktivujte svou vytrvalost a pevnou vůli, nenechte se ničím rozptylovat a nedovolte, aby byla vaše pozornost odváděna od učení a cílů, které jste si na začátku školního roku v rámci studia vytkli. Co se lásky týče, vězte, že i to, co se zpočátku tváří rozpačitě, má svou kvalitu a potenciál.

Ryby
Jestliže jste dosud nenalezli vnitřní rovnováhu, pak tedy vězte, že si s vámi nyní mohou vaše city, emoce a nálady trochu pohrávat. Budete mít tendenci podléhat tlakům veřejné potřeby, což vás vybudí k silnějším reakcím jak na vaše okolí, tak na studijní a domácí povinnosti, jež jsou po vás žádány. Věřte, že máte na to, abyste vše úspěšně zvládli. Zažeňte chmury a těšte se na prázdniny!
(nam)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134638
DnesDnes167
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden1520
Tento měsícTento měsíc8039

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice