Lidé narozeni v lednu
Mohou vás provázet pocity stísněnosti, nervozita, nějaké obavy. Dobře vám udělá procházka nebo návštěva přátel, potřebujete se uvolnit, rozptýlit své myšlenky. V závěru měsíce května si dejte pozor na prchlivost, mohli byste něco pokazit.

Lidé narozeni v únoru
Není vyloučeno, že vám přibudou nějaké povinnosti. Nemusí se týkat jen vašeho zaměstnání, nýbrž i domácnosti. V závěru měsíce května konstelace nahrávají tomu, abyste se zbavili přítěží či zlozvyků, které vás brzdí, škodí vašemu zdraví.

Lidé narozeni v březnu
Díky bystrému intelektu máte šanci být o krok napřed, vaše intuice vám pomůže lépe se zorientovat v situacích, které nastanou, zvládnete všechny problémy. Objeví-li se příležitost zapojit se s přáteli do nějakého projektu, neváhejte.

Lidé narozeni v dubnu
Čas vhodný na stěhování i jakékoli jiné přesuny. Druhá půle měsíce klade větší důraz na záležitosti související s kariérou a otázkami společenské prestiže. Nepodceňujte proto situaci, zaměřte své síly i aktivity správným směrem.

Lidé narozeni v květnu
Tento čas přeje obecně rozšiřování vědomostí a získávání zkušeností. Může vás inspirovat k tomu, abyste se pustili do dalšího sebevzdělávání. V druhé půli měsíce května pozor na tendenci činit unáhlená rozhodnutí v souvislosti se vztahy.

Lidé narozeni v červnu
Nebojte se diskutovat o problémech, které vás tíží, hovořte o tom, co vám vadí. Máte příležitost prosadit si ve vztazích ke svým blízkým i k okolí nějaké změny, určit vlastní pravidla. Postupujte však diplomaticky, nenásilně.

Lidé narozeni v červenci
Snažte se o to, aby byl pro vás domov oázou klidu a harmonie. Nezavdávejte příčinu k neshodám, buďte chápaví a tolerantní ke svým nejbližším. Zamyslete se i nad svým životním stylem, věnujte pozornost svému zdraví.

Lidé narozeni v srpnu
Měli byste se více soustředit. Jinak náhle zjistíte, že se jisté věci začaly ubírat směrem, který jste neplánovali, nebo že jste bezmyšlenkovitě kývli na cosi, s čím budete mít jen samé potíže. Do života může vstoupit romantika.

Lidé narozeni v září
Měli byste zaznamenat pracovní úspěchy, dočkat se zasloužené odměny. Planetární konstelace naznačují příliv energie, využívejte ji ale efektivně. Je možné, že začnete radikálněji řešit nějaké rodinné záležitosti.

Lidé narozeni v říjnu
Budete otevřenější a hovornější, komunikace s okolím vám nebude činit problémy. Pokud tedy potřebujete cokoli vyřídit na úřadech, nastal vhodný čas. Stejně tak můžete urovnat nějaké partnerské, příbuzenské či sousedské rozepře.

Lidé narozeni v listopadu
Tento čas přeje novým začátkům, zvláště z hlediska aktivit dlouhodobějšího charakteru. Když se nebudete bát a dokážete dobře prodat své zkušenosti a schopnosti, rozjedete nový projekt, měli byste v budoucnu finančně získat.

Lidé narozeni v prosinci
Někdo z vašeho okolí bude pro vás velkým přínosem. Pakliže se bude chtít něco rozjet, netahejte za brzdu. V lásce budete mít štěstí, ale nespoléhejte se na něj v každé situaci. Probudíte v sobě vznešenost a soucit.
(zla)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139787
DnesDnes151
VčeraVčera240
Tento týdenTento týden151
Tento měsícTento měsíc637

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice