Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

H3f6c8bf 3V úterý 7. září vrcholí před třetí hodinou ranní novoluní. Je ve znamení Panny, tedy z hlediska zdraví dávejte pozor na slinivku, slepé střevo, tlusté střevo, trávicí systém, dvanácterník a konečník, chraňte i smyslové orgány - oči a uši. Co se prací na zahradě týká, půda odpočívá, má mít klid. Ošetřujte pouze nadzemní části keřů a stromů, nic nesázejte ani nepřesazujte. Jaké bude toto novoluní pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Astroložka, záhadoložka a novinářka PhDr. Olga Krumlovská říká: "Slunce a Měsíc se nacházejí uprostřed Panny. Jsou sice napadeny Neptunem, ale zároveň ve skvělém vztahu k Uranu. Pro většinu z nás by tak nemělo mít toto novoluní nepříznivý dopad, spíše si budeme myslet, že jsme se ocitli v legendárním Kocourkově. Pravděpodobně si nebudeme vzájemně dobře rozumět, někomu se může dokonce částečně zatemnit mozek, proto pozor na nedorozumění. Bude na místě se vyvarovat všeho, co horší naši bystrost a rozum, raději se vyhněte alkoholu, lékům, většímu popíjení některých čajů a podobně. Příznivé změny a rozhodnutí může toto novoluní přinést Pannám, ty může dokonce osvítit nápad nebo řešení dlouhodobého problému. Velmi příznivé bude také pro Býky a Kozorohy. I těm může prospět, aby učinili správné kroky. V menší míře bude pozitivně ovlivňovat červencové Raky a listopadové Štíry. Ti budou možná taženi těmi velkým Šťastlivci (Panny, Býci, Kozorohové) ve svém okolí. A protože je vždycky na tom někdo špatně, velice, velice na pozoru by se měli mít před změnami a riskantními činy Blíženci, Střelci a Ryby. Nedoporučuji jim dobíhat autobusy, neměli by podceňovat zdravotní problémy, pozor ať si dají i na podvodníky a zloděje. Měli by být jako ostříži! Na místě je opatrnost při podepisování smluv a při finančních transakcích. A zbylá znamení? Berani nebudou tímto novoluním ovlivněni, jejich plány by tedy měly vyjít. Váhy mají ve svém znamení Venuši, přátelství a láska budou na jejich straně, ať se děje, co se děje. Vodnáři a Lvi budou prožívat dočasný klid, vliv novoluní budou vnímat spíše ve svém okolí. Červnoví Raci a říjnoví Štíři nepocítí také žádné zásadní změny. Budou spíše přihlížet tomu, jak se v novoluní plácají ti druzí."

(zem)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

149937
DnesDnes105
VčeraVčera186
Tento týdenTento týden960
Tento měsícTento měsíc4520

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice

Zdraví a půvab