Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

H3f6c8bf 3V sobotu 10. července vrcholí ve velmi časných ranních hodinách (kolem čtvrt na čtyři) novoluní v Raku. Z hlediska zdraví je tedy vhodné dát pozor na žaludek, sliznice, ženské reprodukční orgány, pohrudnici, pobřišnici a lymfatický systém.

Jaký tento nov bude?

Astroložka, záhadoložka a novinářka PhDr. Olga Krumlovská říká: "Jeho vliv nastupuje již ve čtvrtek 8. července. Slunce i Měsíc se budou nacházet v Raku ve výborných aspektech na Neptun a Uran. To naznačuje, že většinu z nás čekají moc příjemné dny a hlavně milé dárečky osudu. Konstelace přeje pobytu v přírodě, uměleckému vyžití a také všemu tajemnému - léčitelství, sbírání bylinek, studiu ezoterických věd. Je to ideální novoluní pro změny zejména v naší duši."

Komu přeje toto novoluní nejvíce?

"Důležité příznivé změny může přinést zejména RAKŮM! Tohle novoluní je jejich!, je nejdůležitějším v tomto roce. Teď by měli řešit to, co se jim nelíbí, a to nekompromisně. Na druhém místě to jsou ŠTÍŘI a RYBY, kteří by mohli z tohoto novoluní vytěžit. I jim slibuje hodně dobrého. Na třetím místě to pak jsou KVĚTNOVÍ BÝCI a ZÁŘIJOVÉ PANNY, dočkají se vítězných vavřínů."

Kdo by měl být raději opatrný?

"Na změny a nečekané potíže by si měli dávat velký pozor BERANI, VÁHY a KOZOROHOVÉ. U nich bude na místě ostražitost, může se totiž odněkud přihrnout spoušť nebo jim kdosi hodí pořádný klacek pod nohy."

A jak na tom budou další znamení?

"Na obloze vládne v tyto dny ještě další silná konstelace - spojení Marsu s Venuší ve Lvu a těžké aspekty na ně. Spojení Venuše s Marsem je vždycky o zatmění mozku a jednání pod vlivem emocí, díky Saturnu s Uranem může dojít i na bitku nebo úraz. Tímto spojením jsou napadeni srpnoví LVI a únoroví VODNÁŘI. Takže u nich pozor na vztahy a taky na zbrklost nebo dráždění nepřátel, včetně neznámých lidí na ulici. Radši se vzdát peněženky než mít kudlu v zádech! Velmi dobře na tom budou nyní s energií a také láskou BLÍŽENCI a STŘELCI. Ti mohou vystrkovat růžky a vyhazovat si z kopýtka, jak se říká. Pokud jste se nenašli, můžete si taky pogratulovat. Nejste divokou konstelací napadeni, a protože je novoluní obecně příznivé, přinese něco hezkého i vám. I když to nebude nic velkého, přesto to přinese příjemné chvíle."

(zem)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

148898
DnesDnes128
VčeraVčera193
Tento týdenTento týden468
Tento měsícTento měsíc637

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice