H3f6c8bf 3Novoluní vrcholí ve čtvrtek 10. června kolem jedné hodiny odpoledne ve znamení Blíženců. Spolu s novoluním proběhne navíc i zatmění Slunce. Z hlediska zdraví je třeba dát během novoluní pozor zejména na ruce, paže, ramena, plíce a průdušky.

Astroložka, záhadoložka a spisovatelka PhDr. Olga Krumlovská k tomuto novoluní řekla: "Jeho vliv můžete pocítit už od úterý odpoledne, nejsilněji bude působit ve čtvrtek a v pátek začne slábnout. Slunce se bude s Měsícem nacházet v Blížencích, a to ve výborném vztahu k Saturnu. Není to ale jediná významná konstelace v tyto dny, mocná je také konfigurace Rádlo, někdy nazývaná také Pádlo, mezi Marsem, Plutem a Neptunem. Tato konfigurace působí skutečně tak, jako bychom pořádně zabrali pádlem a pohnuli se výrazně z místa. Rádlo s novoluním znamená, že bychom měli tyto dny řešit, co se dá a snažit se o veliké změny, vylepšení, zásahy do života ve všech směrech a oblastech."

Kdo může z tohoto novu vytěžit a kdo by se měl mít naopak na pozoru?

"Nejvíce se bude dařit červnovým Blížencům, ti proplují peřejemi tak bravurně a rychle, že dostanou zlato. Hodně mohou tyto dny vyřešit únoroví Vodnáři a říjnové Váhy. Ti si pojedou pro krásné druhé stříbrné místo. A bronz bude patřit srpnovým Lvům a dubnovým Beranům. Takže vy výše jmenovaní, pusťte se odvážně do akcí, vesmír je na vaší straně. Ale ani ostatní na tom nebudou v tyto dny špatně, proto by také měli zkusit své štěstí. I riskantní činy dopadnou spíše dobře než fiaskem. Trochu opatrnosti neuškodí pouze březnových Rybám, zářijovým Pannám a prosincovým Střelcům. Těm by mohlo novoluní přinést nějakou nepříjemnost, která jim pokazí náladu. Zejména pokud se potkají tato tři znamení, bude na pořádný konflikt zaděláno."

(zem)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147849
DnesDnes29
VčeraVčera263
Tento týdenTento týden29
Tento měsícTento měsíc2939

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice