H3f6c8bf 3Novoluní vrcholí v pondělí 12. dubna o půl páté ráno ve znamení Berana. Z hlediska zdraví tedy pozor na hlavu, zuby, žlučník, příčně pruhované svalstvo a krevní oběh. Komu novoluní podá pomocnou ruku a kdo by měl být velmi opatrný?

Astroložka, záhadoložka a novinářka PhDr. Olga Krumlovská upozorňuje: "Vliv novoluní postupně nastupuje již od pátku 9. dubna a působit bude po své kulminaci ještě i v úterý 13. dubna. Slunce s Měsícem se budou nacházet v Beranu v silném aspektu na Mars, proto je třeba očekávat silné a rychlé změny a události. Budou to věci dramatické, pro někoho ale dopadnou dobře a mohou mu přinést hodně dobrého, pro někoho mohou být naopak dost nebezpečné.

Kdo jsou ti, kterým může toto novoluní přinést příznivé změny či vývoj událostí?

"Jsou to DUBNOVÍ BERANI, ČERVNOVÍ BLÍŽENCI, SRPNOVÍ LVI, PROSINCOVÍ STŘELCI A ÚNOROVÍ VODNÁŘI. Všichni jmenovaní se mohou vrhnout i do rizika po hlavě. Platí pro ně, že pokud je někdo pomyslně "hodí do rozbouřené řeky, vyplavou s kaprem v zubech". Jsou-li snad nemocní, přinese jim toto novoluní zlom k lepšímu."

Kdo by se měl naopak mít hodně, opravdu hodně na pozoru?

Jsou to ČERVENCOVÍ RACI, ŘÍJNOVÉ VÁHY a LEDNOVÍ VODNÁŘI. Tyto dny jim přinesou nebezpečné víry, kterým bude třeba se raději vyhnout. V ničem by neměli neriskovat a nesmějí podceňovat nebezpečí nebo zdravotní potíže. Udělají lépe, když zůstanou doma v bezpečí. Pozor hlavně na zdraví!"

A co ostatní?

"Pokud jste se nenašli, budete si víkend užívat poměrně v klidu. Novoluní vás nebude tlačit ke změnám. Pro většinu z vás nejmenovaných to bude tedy celkem příjemná sobota a neděle. Vydejte se třeba někam ven do přírody."

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

146651
DnesDnes149
VčeraVčera239
Tento týdenTento týden388
Tento měsícTento měsíc4245

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice