Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

H3f6c8bf 3V úterý 27. dubna kolem půl šesté ráno vrcholí úplněk ve znamení Štíra. Ze zdravotního hlediska tedy dávejte pozor na prochladnutí a močové cesty, prohloubit se také mohou jakékoli potíže s pohlavními orgány. A jaký že tento úplněk bude obecně, komu bude prospěšný a kdo by se měl mít na pozoru?

Astroložka a záhadoložka PhDr. Olga Krumlovská říká: "Patří k nejsilnějším v tomto roce. Jeho vliv začal už v neděli a doznívat pak bude ještě ve čtvrtek. Slunce je společně s Venuší, Merkurem a Uranem na začátku znamení Býka, proti němuž stojí Měsíc v magickém znamení Štíra. Prožíváme nyní významné dny s velkým magickým nábojem.

Sršet a dštít jako sopka budou ti, kteří se narodili od 15. dubna do 8. května. Těmto lidem bude lepší jít raději z cesty a neprovokovat je. Velmi oslabení, zranitelní (mohou se cítit být zahnáni do kouta) budou naopak to, kteří se narodili od 17. října do 9. listopadu. Nepůjde však o útok na tělo, ale spíše na duši. Neměli by si tedy nic brát osobně.

Ti, kteří jsou skutečně ohroženi jak zdravotně, tak i pracovně a v mezilidských vztazích (pozor na nemoci i nepřátele) jsou lidé narození od 15. července do 8. srpna a od 16. ledna do 9. února. Výše jmenovaní by se měli mít hodně na pozoru a neriskovat, dávat si pozor i při činnostech, které dělají běžně.

Naopak hodně prospět může tento úplněk lidem narozeným od 21. června do 4. července, od 17. srpna do 8. září, od 15. prosince do 8. ledna, od 19. února do 3. března, od 20. března do 22. března a od 20. května do 22. května (nabije je energií, probudí je k životu a k chuti bojovat za vlastní zájmy). Neměli by tedy otálet a doporučuji jim vrhnout se statečně do akce. Mohou jít klidně i do do rizika. Na tomto úplňku hodně vydělají. Pokud jste se nenašli, nepřinese vám tento úplněk velké potíže, ale ani přínos. Prožijete jej jako většinu jiných úplňků, bez výrazných dramat."

(zem)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

148900
DnesDnes143
VčeraVčera193
Tento týdenTento týden483
Tento měsícTento měsíc652

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice