3210Věštba 1Coby věštecká pomůcka se I-ťing používá již tři tisíce let, ne-li déle. Jde v podstatě o filozofický systém založený na principech shodných s principy vyšší matematiky a kvantové fyziky. Pracuje se 64 hexagramy, které nesou určité poselství a jejichž strukturu tvoří vždy celkem šest čar.

 

Beran

60 – Omezení (i omezení může přinést pokrok)

Věštba vás vyzývá k aktivitě, ale i k opatrnosti. Jednejte prozíravě, s přijetím nabídky, která přišla nebo se může objevit, nepospíchejte. Nemusí být tak výhodná, jak vypadá. A platí to i v rámci milostných vztahů. Obecně září nepřeje cestování a měli byste se řídit rčením, jež praví, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

Býk

8 – Jednota (spojení přináší úlevu)

Nejhorší máte, jak se zdá, za sebou, přesto nějaké těžkosti přetrvávají. Nevyhýbejte se společnosti, spolupracujte s okolím. Rozhodně byste neměli podléhat hazardu nebo zanedbávat své povinnosti, ať jsou okolnosti jakékoli. Neodmítejte rady přátel či nadřízených. Co se vztahů týká, aktivujte toleranci.

Blíženci

40 - Uvolnění (vysvobození)

Nejspíš jste prožili období nejistoty, nepokoje, v čemsi jste mohli mít smůlu. Ale teď je před vámi opět úspěch. Buďte aktivní, ať nepromarníte příležitost. Jakési vaše přání se může splnit. Můžete navázat nová přátelství, dostat se na nová místa a rozšířit své vědomosti. Září zároveň přeje i slušným výdělkům.

Rak

23 – Zhoršení (odpadání, ztráta)

Podle všeho stojíte na prahu větších změn. Nepouštějte se však do nových aktivit a akcí. Kdosi vám nepřeje, stojí proti vám a kuje pikle, může vás pomlouvat. Vaše přání se splní, ale o něco později. Netrapte se v případě, že zjistíte, že vám přátelé nepomohou. Jednejte obezřetně, zvláště si dejte pozor na vypočítavé ženy.

Lev

11 – Prosperita (mír, horší odchází, lepší přichází)

Podle všeho máte štěstí na své straně. Vaše záležitosti by se měly vyvíjet pozitivně. Nezapomínejte však na přátele a osoby blízké, jsou vám oporou. Pozor si dejte na lehkovážnost a přílišný spěch, všechno má svůj čas. V měsíci září také moc neutrácejte, spíše se ve svých finančních nárocích uskromněte.

Panna

58 – Povzbuzení (radost, k pokroku je třeba vytrvalosti)

Štěstí vám jde naproti. Pozor si nyní dejte na pohybový aparát, hrozí i úrazy. Využívejte svých kontaktů v pozitivním slova smyslu a druhé lidi nesuďte. Vězte, že měsíc září přeje obchodování. K tomu zaměřte pozornost a netrapte se tím, co nemůžete změnit nebo ovlivnit. Zachovávejte klid a bude se vám dařit.

Váhy

9 – Odpírání (pokorná moc malého)

Nepropadejte pesimismu, máte-li pocit, že se vám nedaří. Možná nezvládáte situaci, v níž jste se ocitli. Nemůžete ji pochopit, ale věřte, že brzy pomine. Blíží se události, které vše změní k lepšímu. Tedy vydržte a zachovejte rozvahu. Nehádejte se s okolím kvůli maličkostem, nevyčerpávejte se velkou aktivitou.

Štír

20 – Rozjímání (pozorování, upřímnost k sobě i druhým)

Buďte opatrní, ať vás nezaskočí nepříjemné překvapení. Své možnosti i situace, jimiž procházíte, hodnoťte střízlivě a objektivně. Nelze vyloučit změnu bydliště či zaměstnání. Udržujte si dění pod kontrolou, ať vám důležité věci neuniknou. Vše si dobře promýšlejte. V nějaké záležitosti může přijít pomoc z nečekané stany.

Střelec

27 – Vyživování (čelisti, věnujte pozornost tomu, co žádáte a čím se sytíte)

Věštba praví, že můžete mít v měsíci září tendenci hodně mluvit a být nestřídmí v jídle. Vězte, že pokud budete nyní pomlouvat druhé, poškodíte nejen je, ale také sami sebe. Jakési vaše přání se splní, ale asi jinak než chcete. V případě potíží nežehrejte na osud a uděláte dobře, když budete myslet více na své zdraví.

Kozorožec

61 – Vhled (vnitřní opravdovost, sounáležitost)

V měsíci září poroste důležitost spolupráce s okolím. Nepřeceňujte své síly ani intelekt, určitou „namyšleností“ byste si sami zmařili plány. Skromnost a střídmost vám prospěje. Jedině díky nim dojdete nějakého svého cíle. A nelze vyloučit, že si kdosi povšimne vašich předností a schopností, dočkáte se ocenění.

Vodnář

54 – Podřízenost (nesnažte se postupovat vpřed)

V tomto čase zachovávejte nejvyšší opatrnost, a to i v případě milostných záležitostí. V rámci vztahů reagujte klidně, nenechte se vyprovokovat k hádkám. Naplnění jakéhosi záměru se nyní nedočkáte, musíte vyčkat. Podle všeho vás čekají vyšší výdaje, tak s tím počítejte. Jednejte zodpovědně, myslete na svou budoucnost.

Ryby

5 – Záměrné čekání (důvěra vám dá jistotu)

Neplýtvejte silami, spíše vyčkávejte. Uspěchaná rozhodnutí a překotné činy by vám spíš ublížily, než prospěly. Ve vaší blízkosti by se ale měl časem objevit člověk, který vám pomůže, tak vydržte. Pak se zlepší i vaše finanční situace. Jednejte nyní cílevědomě a obezřetně. V milostné sféře může dojít k citovému vzplanutí.

(xar)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134646
DnesDnes250
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden1603
Tento měsícTento měsíc8122

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice