0307staroslovanskaPodle starých Slovanů měl člověk nesmrtelnou duši, která se ztotožňovala se stínovou postavou schopnou mluvit a jednat tak, jako sám člověk. Tato duše se však často zjevovala v podobě různých druhů zvířat, přičemž holubice byla symbolem duše dobré, havran duše zlé. Slované

věřili i v převtělování duše (reinkarnaci). Jejich nebeským bohem byl Svarog, který byl považován za Slunce, za boha nebeského světla a ohně, jenž poté, co stvořil svět, odešel na nebesa. Staroslovanská předpověď vychází z mytologie našich předků a jejich představ o chodu světa.

Beran

Nedaří se vám pochopit některé souvislosti a tápete ve vztazích? Pak se zamyslete nad tím, jak smýšlíte o ostatních a jaká máte očekávání. Možná máte přehnané požadavky a nároky.

Býk

Nechte se unášet tokem událostí a nemějte neustálé obavy z toho, že nemáte vše ve svém životě pod kontrolou. To totiž ani nejde. Zkuste se uvolnit a nechat také něco na náhodě.

Blíženci

Pokud budete dělat znovu a znovu stále stejnou chybu, nehnete se z místa. Měli byste se ze všeho, co se vám nepovedlo, poučit. Přiznejte si, že nejste dokonalí, a začnou se dít pozitivní věci.

Rak

Využijte tohoto období pro doplnění energie, a to nejlépe v přírodě u vody. Měli byste se také zamyslet nad tím, že peníze nejsou všechno a mnohé z toho, po čem toužíte, vůbec nepotřebujete.

Lev

Zatížíte-li své svědomí činy, které nejsou v souladu s vaší životní filozofií, dostanete se do vnitřního rozporu, který může vést i k nějakým zdravotním obtížím. A to určitě nechcete.

Panna

Máte za sebou náročné období, ale nyní nastal čas na odpočinek nebo nové aktivity, které vás budou skutečně naplňovat. Na nic nečekejte a popusťte uzdu své fantazii. Vaše kreativita je nezměrná.

Váhy

Rozpoznat dobré lidi od špatných je hodně složité a mnohdy to trvá roky. Vy ale budete mít možnost prohlédnout přetvářku někoho, o kom jste měli vysoké mínění. Vězte, že se vám uleví.

Štír

Čeká vás období prozření. Někdy totiž musíte udělat nějaký ústupek, abyste se mohli posunout o nějaký ten stupínek výš. Potlačte občas své ego a staňte se týmovým hráčem.

Střelec

Zdraví máte jen jedno a pokud se ke svému tělu budete chovat macešsky, dříve či později pocítíte následky. Například nedostatek vitaminů a minerálů se projeví zvýšenou únavou.

Kozorožec

Láska umí hory přenášet, o čemž se velice brzy sami přesvědčíte. To, co se zprvu bude zdát jako neřešitelný problém, zvládnete se svými blízkými tak, jako by šlo o naprostou maličkost.

Vodnář

Nedělejte zbytečně z komára velblouda, jak se říká, neboť komplikace a potíže jsou běžnou součástí života. A pokud se vám zdají nad vaše síly, obraťte se na spolehlivé a moudré přátele.

Ryby

Vydejte se na cestu za poznáním, a to nejen krás přírody, ale i své duše. Potřebujete si urovnat myšlenky a smířit se se skutečnostmi, které nemůžete ovlivnit. Až to uděláte, posunete se o řádný kus vpřed.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139953
DnesDnes118
VčeraVčera210
Tento týdenTento týden328
Tento měsícTento měsíc2297

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice