Fotografie 0005uruzRuna Uruz, Ur (síla, pratur)

Výklad Lucia di Moriani: Runa říká, že byste měli mít dost sil k naplnění svých plánů. Ale nakládejte s energií rozumně. Dojde-li na nečekané změny, cosi se zkomplikuje, nebojte se a necouvejte. Spoléhejte se na své vnitřní kvality, které

vám budou nápomocny. Díky nim obstojíte a projdete zkouškami, které se před vámi objeví. Runa vám také připomíná, že nemáte myslet jen na sebe, nýbrž zohledňovat blaho celku - rodiny, společnosti, do které patříte.

Runa Uruz bývá vyobrazena jako pratur, silné, mocné a těžko ulovitelné zvíře, které dokáže zarputile překonávat všechny překážky. Pojí se k ní strom stříbrná bříza, rostlina mech močálový, drahokamy rubín a hematit, planeta Neptun, barvy tmavě zelená a fialová, hláska U, číslo dva, roční období zima - zimní slunovrat, věc bota, polarita mužská. Z hlediska zdraví runa působí na svaly, aktivuje fyzickou i psychickou sílu, posiluje imunitu. V magii je součástí rituálů určených k překonání překážek. V podobě amuletu dodá člověku vytrvalost, posílí jeho naději.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141213
DnesDnes356
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2089
Tento měsícTento měsíc6359

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice