Fotografie 0003wunjo obracRuna Wunjo, Wyn (radost, osvícení) - obrácená

Výklad Lucia di Moriani: Runa tažená v obrácené poloze naznačuje, že jste možná myšlenkami vázání k minulosti. Jenže kvůli tomu pak možná nevidíte nebo si necháváte utéct nové příležitosti, které k vám přicházejí. Pravděpodobně dnes nevyjde vše

podle vašich plánů, můžete kvůli něčemu trápit, možná se vám něco nepodaří. Měli byste být opatrnější, tím eliminujete riziko a dopad negativních zážitků a zkušeností. Zamyslete se nad svým přístupem a postoji, také nad tím, co vlastně doopravdy chcete. Pokud neprožíváte radost a naplnění, snažte se odhalit skutečné důvody. Co se vztahů a milostné sféry týká, mohou se ozvat nevyřešené rodinné záležitosti. Prohloubí se pocity osamění, odmítnutí, jakékoli negativní emoce budou prožívány mnohem ostřeji. Nezapomínejte však na to, že pozitivní myšlení a přístup k vám přivolávají štěstí. Pozor si dejte na povrchní vztahy, ty vám radost stejně nepřinesou. Obrácená runa Wunjo může také varovat před nevěrou v partnerském vztahu, případně může poukazovat na skutečnost, že marně hledáte nový protějšek.

Runa obecně symbolizuje štěstí, úspěch a uznání ze strany bližních. Pojí se k ní číslo 8, strom jasan, rostlina len, živly voda a země, hláska W, barvy žlutá a indigová, drahokam diamant, věc roh k pití. V rámci zdraví pod působnost této runy spadají poruchy dechu a tiší bolesti. V magii je součástí rituálů k přivolání úspěchu a štěstí, ve spojení s dalšími runami se využívá při rituálech ke splnění přání. V podobě amuletu dodává člověku sebevědomí.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141213
DnesDnes356
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2089
Tento měsícTento měsíc6359

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice