Fotografie 0005 sigelRuna Sowulo, Sigel (Slunce, úspěch)

Výklad Lucia di Moraini: Runa je mimo jiné vykládána jako vítězství řádu nad chaosem. Leccos se tedy možná dnes uklidní, vyjasní. V rámci zaměstnání, studia i podnikání vám tažená runa slibuje prosperitu. Jednejte však vždy až po zralé

úvaze, záleží hlavně na vašem přístupu a snaze, jak co dopadne. Každopádně se dnes můžete stát motivací pro druhé, můžete jim předat něco ze svých zkušeností, moudrosti. V souvislosti s láskou runa předpovídá, že jste schopní vyřešit - překonat - jakýkoli konflikt, případně zmírnit napětí. V rámci vztahů může runa znamenat i založení rodiny, nelze proto vyloučit ani početí potomka. Kdo je sám, má velkou naději na zrod perspektivního vztahu.

Runa Sowulo je velice silnou pozitivní runou. Je spojována se Sluncem, které je pro každé náboženství zdrojem životadárné energie, ztělesňuje božské síly. Sluneční svit představuje i duchovní sílu a osvícení, plodnou sílu, která vede k osobnímu růstu a rozvoji. Runa je symbolem znovuzrození a oživení, úrody a tepla, síly, která překoná chladné a kruté mocnosti zimy. Pojí se k ní barvy zelená a zlatá, živly země a vzduch, stromy dub a jalovec, rostlina jmelí, číslo 16, hláska S, pták orel, kámen rubín, věc štít. V rámci zdraví se tuna využívá na podporu hojení popálenin a při léčbě kožních chorob. V magii je to silná ochranná runa. Je součástí posilujících rituálů před očekávaným jednáním, střetem. Dodává totiž člověku sebevědomí a sílu, zvyšuje jeho charisma, dodá mu sebejistotu, pomáhá vítězit. S touto runou se ale musí zacházet opatrně, neboť její síla je až agresivní, může se vymknout kontrole. Mohla by člověka dovést k aroganci, domýšlivosti.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139977
DnesDnes142
VčeraVčera213
Tento týdenTento týden565
Tento měsícTento měsíc2534

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice