3801výkladBERAN (21. 3. - 20. 4.)

Smutek, Dítě

Cesta dopředu je nyní zavřená hlavně proto, že se nedokážete odpoutat od minulosti. Pamatujte, že nezměníte nic z toho, co se již stalo. Přestaňte se trápit dávnými křivdami, zkuste odpustit nejen druhým lidem, ale především sobě. Měli byste obecně změnit myšlení. Více se

radujte, není pravda, že není důvod. Vždy se dá najít světlo, které vás ve tmě povede, stačí jen chtít. Možná budete překvapeni, kam vás dovede.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Ztráta, Láska

Jestli chcete zapracovat na stávajícím vztahu, nebo hledáte úplně nový, postupujte opatrně. Sledujte dobře potřeby druhých, váš dobrý úmysl se totiž může jevit jako nátlak, nebo nepřiměřené jednání. Pokuste se být prostě vstřícní a myslete pozitivně. Protějšek uchvátíte především úsměvem, vlídným slovem. Nic nezkazíte večeří při svíčkách, ale zbytek ponechte také trochu na druhé straně. Možná o nic z toho nestojí.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Vdova, Stálost

Ostatní vám nyní moc nepomohou, neporadí vám. Sami byste měli vědět, co chcete a co vám vyhovuje nejvíce. Ujasněte si myšlenky, nebojte se toho, že někoho zraníte, pokud upřednostníte sebe sama. Jen tak můžete úspěšně najít přesně to, co hledáte. Jinak vše bude pod taktovkou jiných lidí. Projděte se sami v lese, vyhledávejte samotu. Pomůže vám, abyste se zorientovali sami v sobě. Jen tak totiž můžete najít klid a dojít do vysněného cíle.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Touha, Myšlenky

Vaše přání by neměla zůstat jen pouhým snem. Proč si tak málo věříte, že je dokážete uskutečnit? Nic není nemožné, a pokud budete postupovat v souladu se všemi přírodními zákonitostmi, věřte, že brzy můžete být svému cíli skutečně na dosah. Postačí, když se budete lépe dívat kolem sebe, necháte některým věcem volný průběh a budete se prostě jen trochu snažit. Jste schopni mnohem větších věcí, než si myslíte. Dejte se tedy do práce.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Cesta, Touha

Kola osudu se roztočila a vy byste také neměli zůstat stát na místě. Víte ale co chcete? V opačném případě je více než nutné, abyste si určili priority dříve, než bude na nějaké rozmýšlení pozdě. To byste se dostali do vleku událostí a bylo by velmi těžké něco měnit. Vše bude jednodušší, když budete vědět, kam míří vaše kroky. Jestli se někde dostanete před překážku, prostě ji zdolejte a nepřemýšlejte příliš o tom, jak.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Peníze, Zábava

Peníze jsou opravdu důležité, jen si občas nedokážete určit tu správnou míru. Zamyslete se a zkuste si říci, proč si vlastně nedokážete užít toho, co jste pracně získali? Jednou vám budou k ničemu, je tedy čas jich také část utratit za zábavu, za příjemnosti. Udělejte radost sobě, myslete i na své blízké, vypněte a vyčistěte si hlavu. Možná pak zjistíte, že se honíte za něčím, co je zbytečné, že vám stačí podstatně méně.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Zloděj, Dopis

Všechny špatné zprávy, které se k vám nyní dostanou, berte s nadhledem, nedělejte hned razantní závěry jen proto, že vás něco překvapí. Dozvíte se něco, co vám může sice zpočátku podlomit kolena, ale později zjistíte, že „nic není tak horké, jak se uvaří“. Možná se jedná o životní zkoušku, co všechno jste schopni přijmout za své a co vás trápí, aniž by muselo. Dejte trochu prostor náhodě a počkejte si v klidu na výsledek.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Myšlenky, Sňatek

Přílišná kritika mířená na lidi kolem pramení z vaší vlastní nespokojenosti. Pokud budete méně nároční na sebe, nebudete tolik nároční na své okolí vše se srovná. Nejspíše zjistíte, že se o sebe staráte méně než byste měli. Mezilidské a partnerské vztahy mohou být nyní trochu náročnější, ale jen proto, že chcete víc než můžete dostat. Začněte si života mezi blízkými jednoduše užívat a rozdávejte lásku.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Důstojník, Zloděj

Až půjdete cokoli vyřizovat na úřad, nakupovat do obchodu, zkuste dopředu nasadit úsměv a vezměte si s sebou dobrou náladu. Zamračený úředník nebo prodavačka bez nálady tak buď zmizí jako mávnutím kouzelným proutkem, nebo se vám povede je naladit na vaši notu. Jestli chcete, aby byl svět kolem vás hezčí a vstřícnější, vystupujte úplně stejně. Jste to nakonec vy, kdo může měnit nejen své životy, ale i těch druhých.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Dům, Touha

Kolem vás se může rozprostřít trochu dusná atmosféra, ale spoustu toho negativního můžete změnit vy sami. Naslouchejte více druhým, dejte jim prostor se vyjádřit. Nemusíte nutně souhlasit se vším, co se dozvíte, ale budete mít možnost dostat se k důležitým informacím. Možná totiž zjistíte, že mnohé z toho, co se děje, nemůžete ovlivnit. Nebo budete vědět, že jste jen přehlíželi pár drobností, které hravě napravíte.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Peníze, Smrt

Dařit se vám bude především po materiální stránce, proto využijte tohoto skvělého měsíce tím nejlepším možným způsobem. Můžete si polepšit díky nabídce změny práce, ale také získat zajímavou zakázku, pokud podnikáte. Pozor jen na to, aby vám vyšší výdělky trochu nezamotaly hlavu. Berte tuto dobu jako začátek zajímavé prosperity, která může trvat dlouhodobě, když vše správně uchopíte. Zkuste si i vsadit nebo koupit los.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Dítě, Nepřítel

Lidí kolem sebe si více všímejte. Ne každý to s vámi myslí dobře. Nedokážete dobře vyhodnotit, kdo a jak se chová a tváří. Dejte více na svůj šestý smysl, pokud se budete snažit, zcela jistě odhalíte intrikány. Ve vašem okolí jsou ale i ti, kteří by vám mohli hodně pomoci. Méně tedy přijímejte pochlebování a otevřete své nitro. To by vám mělo ukázat skutečný stav věcí.

(nad)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141351
DnesDnes132
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1362
Tento měsícTento měsíc7743

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice