fantasy 2538845 960 720...

Rak – ochranný anděl Michael

Když už se zdálo, že máte ve svých pocitech jasno, objeví se někdo třetí, kdo všechno rozboří a jistotu promění v chaos. Nebude to pro vás jednoduché období, ovlivnit vás

mohou i názory nějakého přítele, který vás stáhne do melancholie a vzpomínek. Nebudete-li vědět, co je správné a jak se zachovat, zvažte všechna pro a proti. Nebo dejte na to, co vám říká srdce. Hlavně se neunáhlete, abyste později nelitovali.

Lev – ochranný anděl Uriel

O letním slunovratu si udělejte nějaký sváteční rituál nebo meditujte, obklopte se ezoterickou literaturou. Zkrátka pozdvihněte toto období na vyšší úroveň. Uvidíte, jak neuvěřitelně kouzelné chvíle můžete prožít, navíc naleznete nové rozměry života. Pokud se vám podaří alespoň částečně poznat sílu vesmírné energie, můžete se těšit na úspěchy.

Panna – ochranný anděl Azrael

Věřte, že nejvíce toho v tomto období zmůžete upřímností. Obzvláště, trápí-li vás nějaká nedořešená záležitost. Těžko vám může někdo pomoci, když budete mlčet a držet v sobě tíživé pocity. Ono totiž nejde o nic tak závažného, jak si myslíte. Pokud se svěříte, zjistíte, jak zbytečně jste se trápili. Těšte se na změny, které přijdou.

Váhy – ochranný anděl Ariel

Patříte-li mezi pracovité a zodpovědné Váhy, budou plody vaší píle velmi sladké a už v půlce měsíce si užijete pocity pohody a zadostiučinění. Nesmíte ale usnout na vavřínech, jinak se vám vaše polevení vrátí v tu nejméně vhodnou chvíli. Každopádně si užijte krásné jarní dny, odpočívejte a rozmazlujte své milované.

...

Celý horoskop najdete v červnovém čísle časopisu HOROSKOPY

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141351
DnesDnes128
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1358
Tento měsícTento měsíc7739

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice