Fotografie 0001 perthoRuna Pertho, Peorth, Perdo (šachy, odhalení)

Výklad Lucia di Moriani: Runa vás vybízí, abyste se přestali zabývat minulostí, jinak vám bude unikat přítomnost. Zkuste pojmout výzvu, jež se naskytla, jako novou příležitost učinit revoluční změnu v sobě samém. Jestliže budete dělat věci postaru, vše

půjde ztěžka, s obtížemi. Přemýšlejte o situacích, jimiž procházíte. Existují různá řešení, byť je není vždy na první pohled vidět. Během dne můžete též cosi získat (může jít o zisk materiální i nehmotný - můžete vyhrát nebo dědit, může se vám vrátit do života cosi ztraceného - věc, ale třeba i zdraví). V souvislosti s láskou vás runa nabádá k pozitivnímu přístupu, k tomu, abyste city nepotlačovali. Avizuje čas příznivý pro setkání s přáteli i příbuznými, k návštěvám společenských akcí. Jedincům, kteří se cítí osamělí, pomyslně říká - osud je vám nakloněn, můžete potkat novou lásku.

Runa Pertho je „osudovou runou“, v nordickém výkladu symbolizuje tři sudičky ztělesňující minulost, přítomnost a budoucnost. Poukazuje tedy na osud a předurčení, vyjadřuje zákon příčiny a následku. Ukazuje život jako hru, v níž je výsledek vždy nejistý. K runě se pojí číslo 14 a hláska P, stromy osika, buk a jilm, rostlina oměj, živly země a vzduch, barvy zelená a černá, pták volavka, kámen akvamarín, nástroj - věc vřeteno. V rámci zdraví do sféry jejího vlivu patří prsa a ženské pohlavní orgány, může pozitivně ovlivnit porod. V magii je součástí rituálů na podporu sexuální síly, pro rozvoj senzibility. V podobě amuletu je určena na podporu sebezdokonalení.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141225
DnesDnes103
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden103
Tento měsícTento měsíc6484

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice