2803orákulaBeran

Víra, Realita

Vaše sny se mohou naplnit, je ale potřeba jim také věřit. Neodmítejte fakt, že byste si mohli splnit něco, co vám přijde nedosažitelné. Pak vše totiž zároveň odsuzujete k

 zániku a je škoda se o to alespoň nepokusit. I když se vám nesplní přání přímo, může se ukázat zajímavá cesta.

Býk

Zprávy, Vědomost

Očekávejte sdělení, které může změnit váš život. Momentálně se nemusí na první pohled jednat o dobrou zprávu, později ji ale určitě oceníte. Berte vše jako zásah osudu a přijměte se vším všudy. Jen tak se dají věci do pohybu tím nejlepším možným směrem a způsobem.

Blíženci

Negace, Minulost

Abyste se mohli posunout vpřed a měli krásný život, je nutné myslet na přítomnost a také si ji řádně vychutnat. Nehledejte viníky za něco, co se vám nepovedlo, jejich případné potrestání nechte vyšší moci. Mnohdy odsuzujete některé kroky druhých jen proto, že jim nerozumíte.

Rak

Nedorozumění, Opatrnost

I přes to, že vás někdo pochválí a vám se právě daří, jednejte opatrně. Budoucí kroky si dobře promyslete. Radujte se a nabíjejte energii na později. Jen pozor, abyste ve víru okouzlení neudělali zbytečné chyby. Více nyní odpočívejte, věnujte se také meditacím a duchovní cestě.

Lev

Trpělivost, Stálost

Možná nic nepůjde tak, jak byste chtěli. Nejste ale tím, kdo něco řídí, to je na vyšší moci. Všímejte si proto signálů, které k vám budou přicházet v mnoha podobách, a překonáte případná úskalí. Každopádně neustupujte ze svých požadavků a při obchodech se držte pravidel.

Panna

Prospěšnost, Poklid

Někdo by mohl mít tendence přisvojit si vaši práci a posléze i zásluhy. To je ovšem velmi krátkozraká politika, protože nyní bude platit známé pořekadlo, že – lež má krátké nohy. Vás takové tendence kupodivu nechají v klidu. Každopádně se vám odkryjí charaktery některých lidí.

Váhy

Spolehlivost, Zásady

Jste schopni poskytnout stabilní zázemí, jste pilířem vašim blízkým. Nemusíte se tedy snažit nad rámec, je potřeba také občas vypnout a užít si trochu toho klidu. Není ani potřeba tolik trvat na pořádku, který jste nastolili. Zkuste se na chvíli vrátit do bezstarostných dětských let.

Štír

Komunikace, Pochopení

Nic kolem vás se neděje náhodně, vše má svůj důvod. Nečekané události jsou sdělením, že někde děláte chyby. Pokud se vám právě nedaří, zeptejte se nejprve sami sebe, co děláte špatně. Nejspíše pak najdete rozuzlení problému mnohem rychleji, než kdybyste čekali co bude.

Střelec

Pocitovost, Schopnosti

Necítíte-li se ve své kůži, jak se říká, zeptejte se svého těla, co mu chybí. Jestli vám utekla životní příležitost, pak se ptejte, proč jste báli ji využít. Možná totiž zjistíte, že život si komplikujete jen vy sami. Velmi často stačí změnit myšlení, úhel pohledu.

Kozorožec

Cílevědomost, Uvědomění

Abyste se našli, mohli si splnit svá tajná přání, je nutné je také dobře znát a uvědomit si je. Pak jen stačí přiložit ruku k dílu a můžete se těšit ze všeho, co jste kdy chtěli. Jestli si ale dostatečně nevěříte, objevte své rezervy. Stačí umět vše pojmenovat a pak odstranit překážku.

Vodnář

Nepříjemnosti, Porozumění

Občas je možné ublížit, aniž byste si to uvědomovali. Jednejte tedy opatrně, volte správná slova. Dokonce i váš humor nemusí být každému vhod. Pokud uvidíte skleslý obličej, zeptejte se sami sebe, zda to není i vaší vinou. Někdy se totiž chováte jako slon v porcelánu.

Ryby

Vše staré, Smrt

Je na čase dát životu úplně nový směr. Možná se vám nechce nic měnit a možná ani nevidíte důvod. Pak ale jen přehlížíte blížící se bouři. Mluvte se svými milovanými, naslouchejte jim. Více se také zajímejte o nové věci, příležitosti. Odpoutejte se od minulosti, ta vás svazuje.

(nak)