Fotografie 0056Runa Hagalaz, Haegel (krupobití)

Výklad Lucia di Moriani: Dnešní dění vás nemusí potěšit. Bude však hodně záležet na vašem přístupu k situacím a událostem, jimiž budete procházet. To, co někdo vezme jako křivdu osudu a bude se litovat či hroutit, jiný uvidí jako

životní výzvu, lekci pokory, vnitřně ho to posílí. Každopádně mohou nastat nějaké změny, můžete získat zkušenosti, kterým se nelze vyhnout. Dobře promýšlejte své jednání, projděte své plány a záměry a zvažte, zda by nebylo vhodné cosi přehodnotit. Ve sféře kariéry a práce počítejte spíše se stagnací, realizace záměrů nebude snadná. Na pracovišti se dokonce můžete setkat s pomluvami. Zbytečně s nepříznivými okolnostmi ale nebojujte. Raději vyčkejte, až se to přežene. Co se lásky týká, můžete projít pomyslným osobním zemětřesením. V partnerském vztahu se projeví napětí, zaúřadují žárlivost a pocity ohrožení. Runa nevylučuje ani hádky a nedorozumění. Rozhodně ale jednejte za všech okolností na rovinu - bez lží a přetvářky, jinak se to otočí proti vám.

Runa Hagalaz poukazuje na nepředvídatelné okolnosti, projev vyšších sil, na které člověk nemá vliv. K runě se pojí elementy země a voda, hláska H, číslo 9, stromy tisem a javor, rostlina konvalinka, barvy bledě modrá a indigová, plaz had, kámen onyx. V kontextu se zdravím může pomoci při poruchách krve, krvácivých zraněních. V magii je součástí rituálů k dosažení rovnováhy, pro harmonické spojení protikladů. Jako amulet posiluje duchovní rozvoj, pomáhá člověku zvládnout těžké časy.

Runa Jera, Ger (sklizeň, spravedlnost)

Výklad Lucia di Moriani: Podle tažené runy můžete dnes pomyslně sklízet plody své píle a práce. Spravedlnosti bude učiněno zadost a vaše snahy budou po zásluze odměněny. Obecně runa signalizuje, že se cosi pohne kupředu. Nemusí se jednat o vývoj rychlý, ale jistý. V souvislosti s povoláním runa nevylučuje, že se objeví nové informace a tedy šance na lepší místo, k posunu vpřed. Co se lásky týká, lze očekávat silné pozitivní city. Kdo je sám, dostane příležitost k seznámení, bude mít možnost nalézt partnera, s nímž bude šťastný. Partneři ve svazku manželském dokážou dnes ocenit, co jejich protějšek do vztahu vkládá.
Runa Jera v představách našich předků ji zobrazoval lán obilí, uprostřed něhož stál strom obsypaný plody. Lze ji interpretovat i jako rok, ale nikoli kalendářní. Jde spíše o období, kdy se země stává úrodnou, je to koloběh života, smrti a znovuzrození. Jera symbolizuje atributy - žně, žatva, letní a zimní slunovrat, výnos, produktivita, rozvoj. Pojí se k číslu dvanáct, hlásce J, stromu dub a rostlině rozmarýn, k živlu země, barvám černé a bledě modré, kamenu karneol, nástroji kosa. V kontextu se zdravím je využívána při léčbě střev a špatného trávení.
V magii je součástí rituálů na podporu nových projektů a k zajištění hojnosti - dobrých výsledků. Jako amulet člověku připomíná, že vše má svůj čas a jak kdo zaseje, tak sklidí.

Runa Gebo, Gyfu (dar, velkorysost)

Výklad Lucia di Moriani: Tažená runa je považována za symbol velkorysosti, spojení, smlouvy. Počítejte s tím, že za to, co do vás okolí dnes investuje (ať jde o čas, peníze či energii), bude očekávat adekvátní odezvu. Runa také naznačuje, že byste měli pozorněji naslouchat tomu, co vám kdo říká. Můžete získat mimořádně cennou informaci či radu. Co bylo skryto, může vyplavat na povrch. Dnešek lze ale využít i k nenásilnému řešení nějakých nesrovnalostí, sporů. Co se konkrétně partnerských vztahů týká, udržujte harmonii. Jste-li sami, uvědomte si, že co chcete dostávat, musíte také dávat. Nastolte v sobě rovnováhu a nastavte si pozitivně mysl. Mějte rádi sebe a svůj život, usmívejte se na lidi lidi kolem. Vaše vyzařování vám pomůže přitáhnout do života novou lásku.

Název runy Gebo je překládán jako "dar". Darem může být cokoli - dar mezi přáteli, oběť bohům či štěstí seslané bohy. Runa tedy značí nejen dary hmotné, ale také nehmotné - v podobě lásky, nabytých zkušeností, služby, pomoci v nesnázích. K runě se pojí stromy jasan a jilm, živel voda, barva tmavě modrá, hláska G, číslo sedm, rostliny fialka či maceška, zvíře vůl, kámen opál, věc sklenice. V rámci zdraví pomáhá při odstraňování energetických bloků, používá se též v případě otravy. V magii je součástí rituálů k přivolání pozitivních událostí. Zvyšuje šanci na získání materiálního zabezpečení a pravé lásky. Nemusí jít ale jen o lásku mileneckou, nýbrž také sourozeneckou, lásku v přátelském vztahu atd. V podobě amuletu pomáhá člověku odhalit skrytý talent, nadání.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141214
DnesDnes373
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2106
Tento měsícTento měsíc6376

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice