2701babylonsky 3Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí

z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Letní slunovrat na vás zapůsobí přímo magicky a vy pocítíte nejen příliv sil, ale i touhu experimentovat a objevovat nepoznané. Co vám brání? Nic, jen vaše myšlení a strach z neznáma. Zbytečně se bojíte, a nemáte proč.

Býk – Zurvan

Čeká vás poměrně příznivé období, kdy můžete také potkat velmi zajímavé osoby, jež vás okouzlí svým šarmem i vědomostmi. Pro nezadané je to velká příležitost navázat vzácně harmonický vztah. I kdyby zprvu mělo jít jen o přátelství.

Blíženci – Naum

Vyvstanou-li před vámi nějaké problémy, neházejte hned flintu do žita, jak praví pořekadlo, a řešte je v mezích možností co nejdříve. Nezapomeňte, že vždy máte více možností, jak se postavit překážkám. Navíc jsou pro vás šancí změnit svůj život.

Rak – Enki

Láska může mít mnoho podob, což si sice uvědomujete, ale stejně vás to nějak neuklidňuje. Jestli se cítíte osamocení nebo nemilovaní, zamyslete se především nad svým představami a nároky. Neplujete trochu v oblacích?

Lev – Verethragna

Zdraví máte jen jedno a jestli to budete přehánět s volnočasovými aktivitami, vaše tělo brzy zastávkuje. To znamená, že si máte dát pozor především na páteř a klouby, ale také ledviny a močové ústrojí. Pamatujte, že nyní platí – všeho s mírou.

Panna – An

Vlna euforie z minulého období bude pomalu odeznívat, přesto máte dostatek energie na vše, co jste si naplánovali. Budujte, plánujte, milujte a těšte se ze všeho, co vám život přinese. Nyní jste to vy, kdo je strůjcem vlastního štěstí.

Váhy – Mithra

Vaše pozornost by měla být upřena na finance. To znamená, že buď příliš rozhazujete, nebo naopak škudlíte. Ani jedna varianta není v pořádku, proto se snažte o zlatou střední cestu, jak se říká. Obzvláště, máte-li před sebou nějaké významné rodinné události.

Štír – Enlil

Dejte si pozor na neuvážené činy, které by vás mohly dostat do prekérní situace. Někdo se vás totiž snaží ovlivnit svými názory, za nimiž je prachobyčejná závist. Nenechte se proto zviklat pro jednání nebo akce, které jsou vám tzv. proti srsti.

Střelec – Ahura Mazda

Pokud očekáváte nějaké jistoty, připravte se na opak. Nic nebude takové, jak se na první pohled bude zdát, vaše plány vezmou za své ze dne na den a stereotyp se změní v chaos. Ale takový je život a v těchto týdnech vás chce popostrčit ke změnám.

Kozorožec – Váju

Můžete se dostat do střetu kvůli svým názorům. Jedna věc je stát si za svým a druhá umět naslouchat argumentům ostatních. I když si budete stoprocentně jisti svou pravdou, mějte na paměti, že ne vždy je pro druhé přijatelná, a proto se jí mohou bránit.

Vodnář – Apam Napát

Příroda je mocná čarodějka, což je sice stará dobrá pravda, ale vám to nějak uniká. Využijte letního slunovratu pro objevování tajů a duchovna, rozšiřte si obzory třeba ve východních filozofiích a technikách. Možná objevíte nečekaný smysl života.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Vše, co vám nyní přijde do cesty, pro vás bude darem, a to i přesto, že se vám to tak jevit zprvu nebude. Planety vám chtějí dát lekci z pokory, ale zároveň vás popostrčit správným směrem, kterým se máte ubírat. Vše zvládnete bez zaváhání.

(rox)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134646
DnesDnes250
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden1603
Tento měsícTento měsíc8122

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice