Fotografie 0005 EhwazRuna Ehwaz, Eoh, Eh (kůn, pokrok)

Výklad Lucia di Moriani: Dnes obecně mezi lidmi poroste potřeba důvěry, oddanosti. Co se týká práce, můžete dojít k nějakému poznání či rozhodnutí. Budete však potřebovat pomoc dalších lidí, je nutné spolupracovat s kolegy, zejména týmová

práce bude úspěšná. Obklopujte se lidmi, kteří s vámi potáhnou za jeden provaz, jak se říká. Kdo hledá práci, má rozhodně vyšší šance ve sféře sociální a služeb. V souvislosti s láskou - vztahy lze dnes prohlubovat a pozitivně rozvíjet. Zároveň vám runa připomíná důležitost domova, pokuste se tedy posilovat rodinné vazby, zkvalitňujte své zázemí. Jste-li sami, měli byste se rozhlédnout a začít navazovat nové kontakty. Nebojte se oslovit toho, kdo je vám sympatický.
Runa Ehwaz vypovídá o přátelství, ztělesňuje pohyb vpřed, který přináší zlepšení a pokrok na úrovni materiální i duchovní. Je výzvou k nezištnému sdílení všeho, co vám osud přinese. Pojí se k ní číslo 19, hláska E, stromy dub, jasan a jabloň, rostlina starček, živel vzduch, barvy bílá a žlutá, zvíře kůň, kámen islandský vápenec, věc krabice. V rámci zdraví je účinná při bolesti zad, při pohybových poruchách. V magii je součástí rituálů k vyvolání pozitivních změn. Využít ji můžete, chcete-li se stěhovat, hledáte novou práci, nový vztah... V podobě amuletu posiluje věrnost a spolehlivost.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141224
DnesDnes96
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden96
Tento měsícTento měsíc6477

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice