1206osudBeran

Kostky říkají: 4 + 1 + 3 = 8

Trochu kroťte příliš rozvinutý smysl pro spravedlnost, může vám totiž občas zkreslit vidění situace. Zajímejte se, ptejte se, než vynesete rozsudek. S číslem

osm dostanete příležitost se zamyslet a hledat řešení, ale také vás může svádět k bezohlednosti.

Býk

Kostky říkají: 5 + 6 + 2 = 13

Nerozhodujte se hned podle momentální nálady, nechte si trochu času na rozmyšlenou. Hrozí, že uděláte krok, který nepůjde vrátit. Pomůže vám pětka se svou rozvážností a odvahou, ale také šestka s viděním všeho z mnoha perspektiv a úhlů.

Blíženci

Kostky říkají: 1 + 2 + 4 = 7

Vše, co začnete, bude potřeba dotáhnout do konce, obrňte se trpělivostí. Nic nepůjde snadno, ale vaše snaha má svůj čas a smysl. Výsledná sedmička podpoří vaši inteligenci a snahu uspět a ukázat se. Nenechte se zmást její zbabělostí a netečností.

Rak

Kostky říkají: 6+2+4=12

Budete přemýšlet, kam vlastně patříte, možná i hledat smysl bytí. Vraťte se ke kořenům tam, kde jste se narodili a vyrůstali. Dvojky vám dodají vyrovnanost a klid, ale také trpělivost. Spolehnout se můžete na umocněnou intuici.

Lev

Kostky říkají: 2 + 6 + 3 = 11

Zvládnete sice cokoli, ale vydáváte energii tam, kde je návratností radost a štěstí? Pokud ne, měli byste se zamyslet. Jedničky jsou sice číslem ega, ale lze jich využít právě pro najití svého já. Dvojka vám otevře intuici a vnímání duše.

Panna

Kostky říkají: 5 + 3 + 5 = 13

Je čas si trochu odpočinout a urovnat myšlenky. Budete mít sice touhu mnohé změnit, ale měli byste být na změny i dobře připraveni. Trojky jsou nápadité, rozvinou vaše hravé já a ukážou vám cestu, pětky zase smysl pro dobrodružství.

Váhy

Kostky říkají: 2 + 2 + 2 = 6

Měsíc přeje rodinným vztahům, ale také partnerství a přátelství. Lidé kolem vás jsou důležití, měli byste se jim věnovat. S dvojkami dokážete urovnat nejeden spor, zažehnat svou laskavostí nejednu hádku. Šestka vám dodá spoustu lásky.

Štír

Kostky říkají: 2 + 4 + 1 = 7

Pozor na to, kam se řítíte a jakou rychlostí. Občas byste se měli zastavit a více naslouchat ostatním. Mohou vám totiž uniknout zásadní informace. Sedmička je hlavně duchovně založená a umožní vám vnímat prostor na více úrovních.

Střelec

Kostky říkají: 4 + 4 + 5 = 13

Do života vám vstoupí člověk, díky kterému budete chtít pálit mosty. Vztahy mohou být v ohrožení, stejně tak jistoty v zaměstnání. Než cokoli podniknete, přemýšlejte. Se čtyřkami dostanete do vínku svědomitost a více stability.

Kozorožec

Kostky říkají: 5 + 6 + 5 = 16

Nerozvážnost by vám mohla dost zkomplikovat život, proto zásadnější rozhodnutí nechte na později. Raději se poraďte, pokud již nebude zbytí. S pětkami dostanete více odvahy a také aktivity, pozor tedy, jakým způsobem to vše využijete.

Vodnář

Kostky říkají: 4 + 3 + 4 = 11

Pozor na to, kam a jakým způsobem vydáváte energii. Aktivita se vám skutečně vyplatí, ale zároveň byste si měli být jisti, které aktivity vám stojí za námahu. Jedničky vám otevřou více ego, ale čtyřky vám pomohou svou svědomitostí a přesností.

Ryby

Kostky říkají: 2 + 1 + 1 = 4

Jste ve výhodě díky své stabilitě a používání čistě logického myšlení. Hlavně ve vztahu se po vás bude chtít ale více, zkuste trochu té romantiky. Potlačte egoistické jedničky čtyřkou, která umí rozehrát vášeň a dodá vám spoustu bláznivých nápadů.

(kuč)