Fotografie 0055Runa Teiwaz, Tyr (vítězství) - obrácená

Výklad Lucia di Moriani: Runa tažená v obrácené poloze vám doporučuje, abyste o nic dnes urputně neusilovali, nebojovali. Stejně byste vítězství nedosáhli. Buďte opatrní, můžete totiž narazit i na

podvodné jednání. Sami se ho však rozhodně nedopouštějte. Objeví-li se v rámci nějakého jednání či při realizaci vašich záměrů potíže nebo překážky, netlačte na pilu, jak se říká. Jen byste se dostali do vnitřního napětí a konfliktu, což by oslabilo vaši pozornost, psychiku i zdraví (zvýšilo by se riziko chyb a omylů, nehod i úrazů). Raději se stáhněte a vyčkejte, jak se situace vyvine, nabírejte síly. Pomoci vám mohou přátelé, blízcí lidé.
Teiwaz má tvar oštěpu a je znakem boje. Tato runa obecně slibuje spravedlivý soud, který rozhodne vždy ve prospěch té strany, která je skutečně v právu, bez ohledu na zisk nebo ztrátu, která tím vznikne. Je znamením rovnováhy, varuje před nečestným jednáním. Pojí se k ní číslo 17, hláska T, stromy dub a líska, rostlina šalvěj, živel vzduch, barvy žluté a jasně červená, nástroj meč, kámen korál. V souvislosti se zdravím je vhodným pomocníkem při léčbě zápěstí, rukou a prstů obecně, v případě potíží s artritidou. V magii je součástí rituálů na podporu vítězství. V podobě amuletu zvyšuje odhodlání, soupeřivost, může člověku pomoci ustát nepříjemnou situaci, překlenout nelehké období.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141214
DnesDnes369
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2102
Tento měsícTento měsíc6372

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice