shopping 606993 960 720Podle astrologů můžeme odhadnout, jak si povedeme v budoucnosti, kam míří naše kariéra, rodinný život, láska, zdraví. Ale hvězdy také mohou napovědět, co kterému znamení zvěrokruhu bude slušet, v jakém oblečení se cítit dobře. Najdete se v

následující charakteristice?

Beran

Žena narozená ve znamení Berana je osoba sebejistá, soběstačná, tvořivá, flexibilní, ale také svobodomyslná. Pokud jde o módu, slušet jí bude jak městský, tak sportovní styl, nebojí se experimentovat. Oblibu najde v supermódních modelech, nadčasovém oblečení, ale stejně dobře se bude cítit i v kouscích pořízených v sekáči. Svěžest a mládí jí dodají přírodní tóny, ale nevyhýbá se ani nepřehlédnutelné červené barvě.

Býk

Tohle znamení zvěrokruhu stojí pevně oběma nohama na zemi. I pokud jde o oblékání, vyznává Býk jednoduchost, vkus, dává přednost kvalitě před kvantitou. Jde však o konzervativní typ, který není příliš nakloněn změnám, a to se týká i světa módy. Býk se drží hesla - méně znamená více. Z barev upřednostňuje zemité tóny, slušet mu však bude i modrá se zelenou. Rozhodně si potrpí na pěkné doplňky a spodní prádlo.

Blíženec

Umí být neodolatelně ženský. Přirozený půvab dovede znásobit vhodným oblékáním, slušivým účesem i dokonalým make-upem. Módní inspiraci dokáže najít ve značkových prodejnách, stejně jako v second handu. Rychle se umí ve světě módy zorientovat, fantazie je v tomto směru u Blížence bezbřehá. Blízké jsou tomuto znamení zvěrokruhu výrazné barvy, nápadné modely.

Rak

Na své okolí působí jako křehká, něžná a stále zasněná bytost. Žena Rak se nechá často unášet emocemi, její nálady jsou nevyzpytatelné, což se nezřídka projevuje i ve vztahu k oblékání. O kráse ví své, a když se rozhodne pro určitý styl, zůstává mu tato žena věrná dlouhé roky. Módní výstřelky sice obdivuje, sama však k experimentování příliš neinklinuje. Nemá potřebu se za každou cenu předvádět, něco si dokazovat.

Lev

Za Lvem se skrývá noblesní žena, s vyhraněným vkusem, se sklonem k eleganci. Svým oblečením dokáže budit zaslouženou pozornost, rozhodně se nemůže stát, že by splynula s davem. Ráda se obklopuje luxusem, potrpí se na dokonalou harmonii, je na ní stále co obdivovat. Zdá se, že Lvice zná zaručený recept na krásu a mladistvý vzhled, a tak se snaží rozmazlovat, nezanedbává zdravý jídelníček ani pohyb.

Panna

Potrpí si na solidnost, jistotu, dobré mravy, pořádek. Přestože navenek může působit jako nesmírně křehká bytost, uvnitř je skrytá obrovská síla. Na výstřelky si příliš nepotrpí, v oblékání preferuje jednoduchost, romantické prvky, ale především praktičnost. Velmi žensky bude působit v pastelových odstínech, ale také v barvách, které jsou symbolem čistoty, jasnosti, vznešenosti - v bílé, smetanové, světle hnědé, kávové.

Váhy

Elegance a vytříbený vkus jsou typické pro ženu narozenou ve znamení Váhy. Žádný styl oblékání jí není cizí, což vystihuje její životní potřebu neustálého hledání. Jednou se může představit jako dokonale elegantní žena, jindy s trochu „ulítlými“ kousky, které dokáží její vzhled omladit, nebo se přeměnit v přitažlivou šelmu, kdy nechá vyniknout svou smyslnost a neodolatelnou ženskost. Nutno podotknout, že změny v šatníku Vah jsou dost časté, rády ho mění podle módních trendů.

Štír

Odvaha, temperament, touha po dobrodružství. Žena narozená ve znamení Štíra je vitální, sebevědomá, neschází jí sex-appeal. Pokud jde o módu, člověk nikdy neví, čím se jí zavděčit. Má ráda obdiv, uznání, chce být okouzlující a neopakovatelnou bytostí. A tak se u ní většinou setkáme s výstředními a exkluzivními kombinacemi, z barev jednoznačně vede černá s bílou.

Střelec

Vyznává svobodu a nezávislost, žena znamení Střelce bývá impulzivní, netrpělivá, ale také šarmantní romantička. Váží si sama sebe, zná svoji hodnotu, a tak se dokáže prosadit i bez vysokých podpatků a oslnivých módních výstřelků. Nepodléhá otrocky módnímu diktátu, spíše vyznává praktické oblečení. Jejími oblíbenými barvami bývají zemité tóny, odstíny hnědé, sluší jí však i zelená a modrá barva, stejně jako třeba fialová.

Kozorožec

Je realistický, konzervativní, tvořivý. Žena Kozorožec většinou sází na skladebný šatník, vhodné, osvědčené kombinace, ale především na kvalitu. Upřednostňuje spíš střízlivé barvy, jednoduché střihy, nenápadný vzhled. V její skříni najdeme typickou klasiku, na první pohled oslní svou upraveností, příjemným vzhledem. To však neznamená, že občas nedokáže svým modelem šokovat. K tomu však musí najít dostatečně pádný důvod a motivaci.

Vodnář

Kromě jiného Vodnářku charakterizuje solidnost a pečlivost. Jistá kultivovanost se promítá i do stylu jejího oblékání. Své nápady dokáže obdivuhodně realizovat, v módě často hledá, zkouší, experimentuje, ale ne vždy je to pro ni to pravé ořechové. Ráda se nechá inspirovat romantickými detaily, často volí rafinované střihy. Také si potrpí na extravagantní doplňky, k nimž jiná znamení zvěrokruhu nenacházejí vždy potřebnou odvahu.

Ryby

Mohou působit dojmem, že nechtějí vystupovat z davu, v módě nemívají přehnané ambice. Z šatníku ženy Ryby jakoby dýchalo tajemno a mystično. Jde o osobitý styl plný překvapení. Nebude v něm chybět romantická krajka, květinový design, bohatá výšivka, ale ani ležérní styl, praktické džíny a přiléhavá trička. Spíš se obléká podle nálady a momentálního rozpoložení. Pro Rybu je typická přirozenost, nemusí být trendy za každou cenu.

(pru)

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139801
DnesDnes49
VčeraVčera241
Tento týdenTento týden290
Tento měsícTento měsíc776

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice