Fotografie 0014 nauthisRuna Nauthiz, Nyd (potřeba, trpělivost)

Výklad Lucia di Moriani: Runa v rámci práce a podnikání avizuje nějaké průtahy, nic však není ztraceno. Berte poselství runy jako výzvu k opatrnosti a dobře važte své kroky. Komunikujte, vysvětlujte, vyjasňujte si pojmy a dojmy. Dnešek

obecně zvýrazní nenaplněné potřeby, omezení. Ukáže, kde co skřípe, vytáhne na světlo nespokojenost. Je nutné, abyste cosi přehodnotili, nabrali sílu a vyrovnali se s nepříjemnostmi. Možná je třeba k čemusi nebo komusi změnit přístup. Runa každopádně říká, že ne vždy to, co chcete, je tím, co skutečně potřebujete. Máte aktivovat trpělivost a nepočítat s tím, že se cosi změní jako mávnutím kouzelného proutku. Týká se to i oblasti vztahů, ke které bude upírána zvýšená pozornost.

K runě Nauthiz se pojí barvy indigová a černá, hláska N, stromy jeřabina, bříza a buk, rostlina hadí kořen, číslo 10, kámen lazurit, živly voda a země. V rámci zdraví pod její působnost spadají paže a ruce. V magii je součástí rituálů pro naplnění potřeb, k ukončení trápení, nouze či osamělosti, pomáhá proti závislostem všeho druhu.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134645
DnesDnes237
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden1590
Tento měsícTento měsíc8109

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice