1305pročPokud se pečlivě začteme do archivních dokumentů, mapujících údajná mariánská zjevení, s úžasem zjistíme, že „kontaktéři“, tedy ti, kteří přízrak poprvé spatří, poměrně brzy po tomto osudovém zážitku umírají. Zpravidla do několika let. Zajímalo nás, proč

tomu tak je.

Absolutní dokonalost Marie

Objasnění podivného pravidla nezná nikdo, či alespoň téměř nikdo. A tak nezbývá, než odvážně (a trochu kacířsky) spekulovat. V hermetické symbolice Panna Maria představuje ženský princip, oblečena bývá do modrého roucha. Modrá barva, původně chlapecká, dodává představitelce ženského principu absolutní dokonalost, rovnováhu. Číňané to geniálně vyjadřují známou monádou, symboly jin a jang. A naopak, muž (či chlapec) by měl být oblečen do barvy červené či šarlatové, původně skutečně dívčí. Proto se Panna Maria zjevuje v rouchu modrém a Ježíš Kristus v šarlatovém, tak jsou oba většinou i zobrazeni v kostelích.

Energetická zásobárna

Nejvýznamnější učenci věřili, že Bůh jako takový v sobě zahrnuje oba principy (či aspekty), mužský i ženský. Proto je bytostí dokonalou, jedinečnou, nenapodobitelnou. Ale vraťme se k našim pozemským kontaktérům. Mariánské zjevení se může projevovat nejen jako „léčitel“, ale i jako „energetická zásobárna“, aby mělo z čeho brát a dávat následně potřebným. Nejprve však musí zjevení odněkud „natankovat“. Jednou z energetických pump je i sám kontaktér (nebo skupina osob). Čím je lidí více, tím lépe, protože tím silněji pak mohou ona zjevení čerpat energii do zásoby. A protože ji nashromáždí opravdu velké množství, můžou ji také ve velkém množství (či spíše objemu) předávat, „vysílat“ směrem k nemocným, k prosebníkům v nouzi, v nebezpečí. Všimněte si, že nejproslulejší Panny Marie zjevené spatřilo více lidí (Fátima, Medžugorje, atd.). Zjevení je postupně „ovládá“ a čerpá bioenergii pro sebe. Proto se nedivme, že kontaktéři po čase začnou slábnout, churavět, případně i umírají. Odebíráním důležité životní „mízy“ dojde k oslabení jejich biopole a k následným potížím.

Co uvidíme v budoucnosti?

Za povšimnutí stojí i proměny těchto manifestací. Různá zjevení se skutečně mění, zdá se, že jdou s dobou. V časech pohanských se lidé setkávali s přízraky pohanskými, jednalo se o jim známá božstva. Buddhisté či hinduisté se klaní duchům Mistrů jógy, křesťanům se ukazuje Panna Maria, Ježíš Kristus nebo svatí a andělé.

A na závěr úvaha z jiného soudku. Nejsou tato zjevení někým (či něčím) uměle produkována, vytvářena? Nejde o jakousi holografickou projekci, mající varovat či usměrňovat lidstvo? A co uvidíme v budoucnosti, až dojde k poklesu vlivu náboženství na většinovou populaci? Budou se nám zjevovat roboti, počítačoví herní hrdinové nebo třeba mimozemšťané? Zatím netušíme…

Jiří Nový

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141351
DnesDnes128
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1358
Tento měsícTento měsíc7739

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice