03E12118 2(1)Astrolog říká: Z hlediska mundánních konstelací (platných pro celou Zemi) lze rozdělit květen na tři části – první část do 7. května bude na ekliptice napětí mezi znamením Berana a Kozoroha, které může vyústit ve střídavé klima v přírodě i v mezilidských

vztazích – chvíli vedro, chvíli zima. Následně do 21. května přichází z astrologického hlediska spíše pohodové období, ideální jak pro práci, tak pro lásku a užívání si smyslových požitků. Ve společnosti by měla panovat spíše optimistická nálada, lidé k sobě budou přátelští, tolerantní a vlídní, pro tentokráte by měla vítězit láska a velkorysost nad zlobou a nad nenávistí. Je to ideální čas pro zahajování nových projektů, které mají velkou šanci na trvalejší úspěch. Po 21. květnu se klima díky přechodu Merkuru se Sluncem do znamení Blíženců provzdušňuje až do 28. května - je tu dobrý předpoklad pro přátelskou a uvolněnou komunikaci, pro snadné navazování nových kontaktů. Nejvýznamnější konstelací specificky ovlivňující dění v našem státu je opozice tranzitujícího Uranu ve znamení Býka na Slunce republiky ve znamení Štíra. Naznačuje sílící tlaky na výměnu některých ministrů či významných vládních úředníků, kteří budou obviňováni z neschopnosti či z korupčního jednání.

Podrobnější náhled

+ 1. květen: Merkur kvadrát Saturn a sextil Mars - na oslavách 1. máje se dají očekávat ostré střety mezi krajní levicí a pravicí, které zkomplikují dopravu. Pozitivně by však měla zapůsobit policie.

+ 2. - 3. květen: Merkur trigon Jupiter - výborné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv, ve společnosti by měl panovat optimismus, obchody se budou hýbat a produktivita práce stoupat, doprava by neměla váznout.

+ 4. - 5. květen: Mars opozice Jupiter - pozor na lehkomyslné utrácení

+ 6. - 7. květen: Venuše kvadrát Saturn - nevlídné klima v přírodě i ve společnosti, nevhodné dny pro důležitá jednání a pro obchod

+ 8. - 10. květen: Venuše trigon Jupiter - ideální dny pro obchodní aktivity a pro podpisy významných smluv či pro zahajování nových projektů. Úspěchy by se měly dostavit i v případě vyššího rizika.

+ 10. - 12. květen: Slunce trigon Saturn - vhodné dny pro zahajování nových, důstojných a dlouhodobě úspěšných projektů

+ 13. - 19. květen: Venuše sextil Mars, Merkur trigon Saturn - obchody se budou hýbat, produktivita práce stoupat. Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery. Avšak zatímco pro svět jsou konstelace velmi dobré a na trzích by měla panovat býčí nálada, konstelace specificky ovlivňující dění v naší zemi jsou nepříznivé a mohou nám přinést zvýšenou četnost havárií v dopravě i v průmyslu. Možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí, požáry, výbuchy a oslabení zdraví či úmrtí významných osobností (Slunce s Merkurem v kvadrátech s Uranem a se Saturnem republiky).

+ 21. - 22. květen: Slunce a Merkur přechází do znamení Blíženců, mění se kvalita času - obchody se budou hýbat, lidé by měli spolu přátelsky a uvolněně komunikovat.

+ 29. - 31. květen: Merkur kvadrát Neptun a opozice Jupiter - není radno riskovat v investicích, zvýšené riziko setkání s podvodníky, hrozí špatný odhad situace. Tyto dny nejsou ideální pro důležitá jednání.

www.stribny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141353
DnesDnes150
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1380
Tento měsícTento měsíc7761

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice