1(1)V pátek 19. dubna vrcholí úplněk ve vzdušném znamení Vah. Už v březnu proběhl úplněk ve Vahách - na samotném počátku tohoto znamení, nyní je na konci znamení. Co se započalo minulý měsíc, kulminuje a ukončuje se. Jde o to zharmonizovat sebe, svůj

život, partnerské a mezilidské vztahy. Pokud jste cosi neviděli, odmítali vidět a zavírali před tím oči, vyplulo to na povrch v reálném světle. Tím, že se některé věci či vztahy "zhroutily", bylo umožněno budovat skutečnou rovnováhu a harmonii. Aktuální úplněk je silný zejména pro Váhy, ale taktéž pro opoziční Berany.

Jak úplněk ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu? Kdo je jím ohrožen více , komu naopak může pomoci?

Astroložka Olga Krumlovská hodnotí situaci takto: „Úplněk bude hodně silný a mnoha lidem otřese půdou pod nohami. Slunce se nachází v blízkosti Uranu, což je planeta rychlých změn, Měsíc se bude nacházet na konci Vah. Obě světla (Slunce a Měsíc) budou v těžkém aspektu na Pluto a Saturn. Takovému postavení Měsíce se říká krvavý, a pro ty, kdo jsou tímto úplňkem napadení, může znamenat velké nebezpečí.

Koho si tentokráte úplněk nejvíce podá? Budou to ti, kdo se narodili od 7. dubna do 1. května, nicméně tito zrozenci jsou momentálně pod silnou ochranou Jupiteru, tak se jim nejspíš podaří nebezpečí zmírnit. Dále jsou velmi oslabeni lidé, kteří se narodili od 10. října do 2. listopadu, ale je rovněž, i když v menší míře, chrání Jupiter. Největší nebezpečí hrozí těm, kteří se narodili od 10. července do 3. srpna. Tihle nešťastníci by měli být nejvíce ve střehu, ty momentálně chrání jenom Venuše, tak mohou vsadit pouze na lásku a přátelství. Velmi ohroženi jsou také ti, kdo se narodili od 8. ledna do 1. února. Ti zas ovšem mají k sobě skvěle postavený Mars, tak by měli vsadit na svou akčnost.

A kdo naopak by mohl z tohoto úplňku hodně vytěžit? Kdo by měl jít do boje a nebát se nikoho? Jsou to ti šťastlivci, kteří se narodili od 8. června do 1. července, od 10. srpna do 3. září, od 8. prosince do 3. ledna a od 11. února do 25. února. Všichni tito by se měli pokusit o velký životní zlom k lepšímu. Měli by šlapat v tyto dny na plyn, co to dá! Nejmenovaní nejsou tímto úplňkem přímo zasaženi. projdou těmito dny tudíž nejklidněji. Stanou se ale nejspíš diváky dramatických událostí ve svém okolí."

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139787
DnesDnes151
VčeraVčera240
Tento týdenTento týden151
Tento měsícTento měsíc637

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice